Корпус Lian Li Vector V100R White (G99.V100RW.01) без БЖ
Артикул: 573411
Арт. 573411
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 999 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
2
3
6
3 999 ₴
В наявності
3 999 ₴
В наявності
від 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 12.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - ARGB-підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 4 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 420 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус Lian Li Vector V100R White (G99.V100RW.01) без БЖ
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | EATX/ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | ARGB-підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 4 шт |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на бічній панелі |
| USB 3.х: | 2 |
| USB Type-C: | 1 |
| Аудіо роз'єми: | 1 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 1 |
| Кількість відсіків 3.5": | 1 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі: | 3 x 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Задня панель (опція): | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Бічна панель (опція): | 3 x 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На верхній панелі: | 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 420 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 178 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 8.5 кг |
| Колір: | White |
| Габарити | |
| Висота: | 484.65 мм |
| Ширина: | 235.5 мм |
| Глибина: | 446 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Lian Li Vector V100R White (G99.V100RW.01) без БЖ
Lian Li Vector V100 ARGB — це елегантний корпус Midi-Tower, створений для геймерів і користувачів ПК, які прагнуть поєднати стиль і функціональність. Завдяки передній і бічній панелям із загартованого скла товщиною 4 мм, він забезпечує панорамний огляд компонентів із кутом 270°, підкреслюючи внутрішню красу збірки.
Вбудована ARGB-світлодіодна стрічка з 26 діодами, розташована вздовж кожуха блока живлення, додає яскраві налаштовувані світлові ефекти, які синхронізуються з програмним забезпеченням материнських плат. Корпус підтримує материнські плати форматів Mini-ITX, Micro-ATX, ATX і E-ATX.
Оптимізована система охолодження включає підтримку встановлення додаткових вентиляторів або радіаторів до 360 мм зверху. Продумана система керування кабелями з фронтальною камерою та сітчастими панелями з перфорацією до 40,3% гарантує ефективний потік повітря.
Корпус оснащений двома портами USB 3.0 Type-A, одним USB 3.1 Type-C, аудіороз’ємами та кнопками живлення. Vector V100 має слот для одного 2,5-дюймового SSD і одного 3,5-дюймового HDD, а також унікальну платформу для демонстрації колекційних предметів чи апаратного забезпечення.
Вбудована ARGB-світлодіодна стрічка з 26 діодами, розташована вздовж кожуха блока живлення, додає яскраві налаштовувані світлові ефекти, які синхронізуються з програмним забезпеченням материнських плат. Корпус підтримує материнські плати форматів Mini-ITX, Micro-ATX, ATX і E-ATX.
Оптимізована система охолодження включає підтримку встановлення додаткових вентиляторів або радіаторів до 360 мм зверху. Продумана система керування кабелями з фронтальною камерою та сітчастими панелями з перфорацією до 40,3% гарантує ефективний потік повітря.
Корпус оснащений двома портами USB 3.0 Type-A, одним USB 3.1 Type-C, аудіороз’ємами та кнопками живлення. Vector V100 має слот для одного 2,5-дюймового SSD і одного 3,5-дюймового HDD, а також унікальну платформу для демонстрації колекційних предметів чи апаратного забезпечення.
Відгуки покупців про Корпус Lian Li Vector V100R White (G99.V100RW.01) без БЖ
Хіти продажівДивитися все