Корпус Montech Air 1000 Lite Black
Артикул: 588683
Арт. 588683
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Форм-фактор материнської плати - ATX/MicroATX/Mini-ITX
/ Типорозмір - Midi-Tower
/ Підсвічування - без підсвічування
/ Кількість встановлених вентиляторів - 3 шт
/ Потужність блоку живлення - без блоку живлення
/ Максимальна довжина відеокарти - 340 мм
/ Матеріал корпусу - метал/скло
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Корпус Montech Air 1000 Lite Black
| Загальні дані | |
|---|---|
| Форм-фактор материнської плати: | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Типорозмір: | Midi-Tower |
| Спосіб встановлення: | вертикальний |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Кількість встановлених вентиляторів: | 3 шт |
| Сітка (Mesh): | є |
| Пиловий фільтр: | є |
| Наявність бокового вікна: | з бічним вікном |
| Роз'єми на передній панелі | |
| Розташування портів: | на верхній панелі |
| USB 2.0: | 1 |
| USB 3.х: | 2 |
| Аудіо роз'єми: | 2 |
| Відсіки та слоти | |
| Слоти карт розширення: | 7 |
| Кількість відсіків 2.5": | 4 |
| Кількість відсіків 3.5": | 2 |
| Встановлені вентилятори | |
| Встановлені вентилятори на передній панелі: | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на задній панелі: | 1 х 120 мм |
| Можливі місця під вентилятори | |
| Верхня панель (опція): | 2 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Нижня панель (опція): | 2 х 120 мм |
| Можливість встановлення водяного охолодження | |
| На передній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На верхній панелі: | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм |
| На задній панелі: | 120 мм |
| Блок живлення | |
| Потужність блоку живлення: | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення: | нижнє |
| Додатково | |
| Максимальна довжина відеокарти: | 340 мм |
| Максимальна висота кулера CPU: | 170 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал/скло |
| Вага: | 6.7 кг |
| Колір: | Black |
| Габарити | |
| Висота: | 416 мм |
| Ширина: | 220 мм |
| Глибина: | 495 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Корпус Montech Air 1000 Lite Black
Корпус Montech Air 1000 Lite – це сучасне та функціональне рішення для створення високопродуктивного комп’ютера. Корпус має преміальну сітчасту передню панель, виконану з використанням точного різання отворів діаметром 2,0 мм, що забезпечує чудову вентиляцію і оптимальне охолодження компонентів. Три встановлені вентилятори AIR FAN P120 з високою пропускною здатністю 55 CFM і мінімальним рівнем шуму 23 дБА гарантують ефективне охолодження навіть при значних навантаженнях.
Однією з ключових особливостей Montech Air 1000 Lite є зручна бічна панель із загартованого скла, що відкривається на шарнірах, що забезпечує швидкий та легкий доступ до внутрішніх компонентів без використання інструментів. Корпус також обладнаний інноваційною системою захисту від пилу Quick Slide Dust Filter та спеціалізованими фільтрами, які ефективно блокують пил та забезпечують максимальний повітряний потік.
Для спрощення організації кабелів корпус включає два встановлені ущільнювачі і три липучки для акуратного розміщення проводів. Завдяки просторим внутрішнім відсікам корпус підтримує встановлення відеокарт довжиною до 340 мм, процесорних кулерів висотою до 170 мм і блоків живлення довжиною до 180 мм.
Однією з ключових особливостей Montech Air 1000 Lite є зручна бічна панель із загартованого скла, що відкривається на шарнірах, що забезпечує швидкий та легкий доступ до внутрішніх компонентів без використання інструментів. Корпус також обладнаний інноваційною системою захисту від пилу Quick Slide Dust Filter та спеціалізованими фільтрами, які ефективно блокують пил та забезпечують максимальний повітряний потік.
Для спрощення організації кабелів корпус включає два встановлені ущільнювачі і три липучки для акуратного розміщення проводів. Завдяки просторим внутрішнім відсікам корпус підтримує встановлення відеокарт довжиною до 340 мм, процесорних кулерів висотою до 170 мм і блоків живлення довжиною до 180 мм.
Відгуки покупців про Корпус Montech Air 1000 Lite Black
Хіти продажівДивитися все