Крісло для геймерів 2E Gaming Bushido II WE Light Gray (2E-GC-BUS-WELG)
Артикул: 605526
Арт. 605526
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 999 ₴
Безкоштовна доставка
6
3
6
8 999 ₴
В наявності
8 999 ₴
В наявності
від 1 500 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 30.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оббивка - тканина
/ Регулювання кута нахилу спинки - з регулюванням кута нахилу спинки
/ Граничний кут нахилу спинки - 180°
/ Розміри сидіння - 50 х 38 см
/ Регулювання підлокітників - з регулюванням підлокітників
/ Вбудовані механізми - механізм Butterfly, механізм Tilt, газліфт
/ Максимально допустиме навантаження - 150 кг
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Крісло для геймерів 2E Gaming Bushido II WE Light Gray (2E-GC-BUS-WELG)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | геймерське крісло |
| Основнi характеристики | |
| Оббивка: | тканина |
| Основа: | хрестовина з роликами |
| Хрестовина: | метал |
| Регулювання кута нахилу спинки: | з регулюванням кута нахилу спинки |
| Граничний кут нахилу спинки: | 180° |
| Розміри сидіння: | 50 х 38 см |
| Розміри спинки: | 135 х 57 см |
| Особливості | |
| Регулювання підлокітників: | з регулюванням підлокітників |
| Регулювання висоти сидіння: | є |
| Вбудовані механізми: | механізм Butterfly, механізм Tilt, газліфт |
| Фізичні характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження: | 150 кг |
| Вага: | 20.9 кг |
| Колір: | світло-сірий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Крісло для геймерів 2E Gaming Bushido II WE Light Gray (2E-GC-BUS-WELG)
BUSHIDO II WE поєднує ергономіку професійного ігрового крісла з елегантним стриманим дизайном. Металева рама зі стропами, механізм регулювання нахилу спинки 90–180°, 3D-підлокітники, подушки з ефектом пам`яті та щільний пінний наповнювач забезпечують зручність навіть під час тривалих сесій. Повітропроникна тканинна оббивка гарантує комфорт протягом усього дня, а плавні поліуретанові ролики не ушкоджують підлогу під час переміщення. Модель витримує навантаження до 150 кг та підійде користувачам зростом до 190 см – універсальне рішення для дому та офісу.
Відгуки покупців про Крісло для геймерів 2E Gaming Bushido II WE Light Gray (2E-GC-BUS-WELG)