Кулер процесорний be quiet! Dark Rock Pro 6 Black (BK048)
Артикул: 609977
Арт. 609977
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 449 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
3
3
3
5 449 ₴
В наявності
5 449 ₴
В наявності
від 1 817 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - кулер
/ Максимальна швидкість обертання - 2000 об/хв
/ Діаметр вентилятора - 135 мм
/ Максимальний рівень шуму (дБ) - 32.4
/ Кількість вентиляторів - 2
/ Висота системи охолодження - 169 мм
/ Підсвічування - без підсвічування
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Кулер процесорний be quiet! Dark Rock Pro 6 Black (BK048)
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | кулер |
| Основнi характеристики | |
| Підтримка процесорів: | AMD/Intel |
| Тип роз'єму: | 4-pin |
| Тип підшипника: | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Максимальна швидкість обертання: | 2000 об/хв |
| Охолодження | |
| Діаметр вентилятора: | 135 мм |
| Максимальний рівень шуму (дБ): | 32.4 |
| Матеріал радіатора: | алюміній |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт): | 300 W |
| Повітряний потік: | 52.94-79.48 CFM |
| Кількість вентиляторів: | 2 |
| Висота системи охолодження: | 169 мм |
| Сокет Intel | |
| Socket 1851: | є |
| Socket 1700: | є |
| Socket 1200: | є |
| Socket 1155: | є |
| Socket 1151: | є |
| Socket 1150: | є |
| Сокет AMD | |
| Socket AM5: | є |
| Socket AM4: | є |
| Особливості | |
| Підсвічування: | без підсвічування |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри вентилятора, мм: | 135 х 135 х 25 мм / 120 х 120 х 25 мм |
| Колір: | чорний |
| Вага: | 1340 г |
| Габарити, мм: | 147 x 140 x 169 |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Кулер процесорний be quiet! Dark Rock Pro 6 Black (BK048)
Dark Rock Pro 6 забезпечує надзвичайно високу ефективність охолодження та практично безшумну роботу. Ідеальний вибір для систем із значним розгоном і потужних робочих станцій.
Напівпасивний режим із повною зупинкою вентиляторів для абсолютно безшумної роботи
Перемикач між режимами продуктивності та тиші
7 високоефективних теплових трубок для надзвичайно високої ефективності охолодження
2 практично безшумні вентилятори Silent Wings PWM для ідеального потоку повітря
Оптимізований радіатор для більшої продуктивності охолодження
Рейкова система кріплення фронтального вентилятора та спеціальна форма радіатора для високої сумісності з RAM та VRM
Проста система монтажу вентиляторів та радіатора
Напівпасивний режим із повною зупинкою вентиляторів для абсолютно безшумної роботи
Перемикач між режимами продуктивності та тиші
7 високоефективних теплових трубок для надзвичайно високої ефективності охолодження
2 практично безшумні вентилятори Silent Wings PWM для ідеального потоку повітря
Оптимізований радіатор для більшої продуктивності охолодження
Рейкова система кріплення фронтального вентилятора та спеціальна форма радіатора для високої сумісності з RAM та VRM
Проста система монтажу вентиляторів та радіатора
Відгуки покупців про Кулер процесорний be quiet! Dark Rock Pro 6 Black (BK048)
Хіти продажівДивитися все