Ламінатор Agent LM-A3 200 3-в-1 (3010052)
Артикул: 249631
Арт. 249631
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - конвертові
/ Формат - А3
/ Максимальна товщина плівки - 200 мкм
/ Швидкість ламінування - 30 см/хв
/ Час нагріву - 7 хвилин
/ Холодне ламінування - є
/ Ламінування світлин - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ламінатор Agent LM-A3 200 3-в-1 (3010052)
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип: | конвертові |
| Призначення: | для дому / для офісу |
| Основнi характеристики | |
| Формат: | А3 |
| Метод нагріву: | гарячі вали |
| Робоча температура: | 150°C |
| Максимальна товщина плівки: | 200 мкм |
| Швидкість ламінування: | 30 см/хв |
| Час нагріву: | 7 хвилин |
| Споживана потужність: | 400 Вт |
| Кількість валів: | 2 шт |
| Особливості | |
| Холодне ламінування: | є |
| Гаряче ламінування: | є |
| Ламінування світлин: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри: | 462х152х67 мм |
| Вага: | 1,96 кг |
| Матеріал корпусу: | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ламінатор Agent LM-A3 200 3-в-1 (3010052)
Офісний ламінатор 3 в 1.
У комплект входить різак для паперу з довжиною різу 305 мм і закруглювач кутів з радіусом заокруглення 3 мм.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки.
Максимальний формат ламінування - 330 мм.
Індикатор готовності, розігрів 1,5-7 хвилин.
Режими регулювання температури для плівки: 75/100, 125/175, 200/250 мк.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 200 мк.
Температура нагріву валів 150 градусів.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
У комплект входить різак для паперу з довжиною різу 305 мм і закруглювач кутів з радіусом заокруглення 3 мм.
Малобюджетний і функціональний.
Рекомендації: для офісних робіт, де необхідне використання різної товщини плівки.
Максимальний формат ламінування - 330 мм.
Індикатор готовності, розігрів 1,5-7 хвилин.
Режими регулювання температури для плівки: 75/100, 125/175, 200/250 мк.
Працює з різною товщиною плівки від 75 мк до 200 мк.
Температура нагріву валів 150 градусів.
Можливість холодного ламінування, ламінування фотографій.
Відгуки покупців про Ламінатор Agent LM-A3 200 3-в-1 (3010052)