Ламінатор Esperanza A4 Interstellar (EFL004)
Артикул: 344040
Арт. 344040
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 18.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - конвертові
/ Формат - А4
/ Максимальна товщина плівки - 125 мкм
/ Швидкість ламінування - 25 см/хв
/ Час нагріву - 5 хвилин
/ Холодне ламінування - є
/ Ламінування світлин - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ламінатор Esperanza A4 Interstellar (EFL004)
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип: | конвертові |
| Призначення: | для дому / для офісу |
| Основнi характеристики | |
| Формат: | А4 |
| Метод нагріву: | гарячі вали |
| Робоча температура: | 130°C |
| Максимальна товщина плівки: | 125 мкм |
| Швидкість ламінування: | 25 см/хв |
| Час нагріву: | 5 хвилин |
| Споживана потужність: | 265 Вт |
| Кількість валів: | 2 шт |
| Особливості | |
| Холодне ламінування: | є |
| Гаряче ламінування: | є |
| Ламінування світлин: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Розміри: | 390х160х100 мм |
| Вага: | 1,36 кг |
| Матеріал корпусу: | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ламінатор Esperanza A4 Interstellar (EFL004)
Особливості:
Функція гарячого та холодного ламінування.
За допомогою цього ламінатора можна швидко та легко ламінувати документи формату A4, використовуючи як гаряче, так і холодне ламінування.
Пристрій забезпечує надійний захист документів, фотографій, ескізів і малюнків, зберігаючи їх у відмінному стані на тривалий час.
Ламінатор особливо підходить для роботи з фотографіями, дозволяючи надовго зберегти цінні спогади, малюнки та ескізи.
Ламініратор Esperanza – це універсальний пристрій, який ідеально підходить як для дому, так і для невеликого офісу. Він простий і безпечний у використанні, а сучасний дизайн і компактні розміри дозволяють гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
Функція гарячого та холодного ламінування.
За допомогою цього ламінатора можна швидко та легко ламінувати документи формату A4, використовуючи як гаряче, так і холодне ламінування.
Пристрій забезпечує надійний захист документів, фотографій, ескізів і малюнків, зберігаючи їх у відмінному стані на тривалий час.
Ламінатор особливо підходить для роботи з фотографіями, дозволяючи надовго зберегти цінні спогади, малюнки та ескізи.
Ламініратор Esperanza – це універсальний пристрій, який ідеально підходить як для дому, так і для невеликого офісу. Він простий і безпечний у використанні, а сучасний дизайн і компактні розміри дозволяють гармонійно вписатися в будь-який інтер'єр.
Відгуки покупців про Ламінатор Esperanza A4 Interstellar (EFL004)