Лампа світлодіодна Tecro 2.5W G4 2700K (TL-G4-2.5W-12V)
Артикул: 160192
Арт. 160192
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - G4
/ Потужність споживання - 2.5 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 25 W
/ Напруга - 12V
/ Яскравість світіння - 200 lm
/ Кольорова температура - 2700K
/ Розсіювач - прозрачный
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 2.5W G4 2700K (TL-G4-2.5W-12V)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | G4 |
| Потужність споживання: | 2.5 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 25 W |
| Напруга: | 12V |
| Яскравість світіння: | 200 lm |
| Кольорова температура: | 2700K |
| Розсіювач: | прозрачный |
| Кут розсіювання світла: | 360° |
| Фізичні характеристики | |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 2.5W G4 2700K (TL-G4-2.5W-12V)
Тип світлодіоду: SMD
Аналог галогенової лампи 25 Вт
Матеріал силікон
Термін служби 30 000 годин
Аналог галогенової лампи 25 Вт
Матеріал силікон
Термін служби 30 000 годин
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 2.5W G4 2700K (TL-G4-2.5W-12V)