Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 3000K (T-MR16-3,5W-3K-GU5,3)
Артикул: 124537
Арт. 124537
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - GU5.3
/ Потужність споживання - 3.5 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 35 W
/ Напруга - 180-240V
/ Яскравість світіння - 300 lm
/ Кольорова температура - 3000K
/ Розсіювач - матовый
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 3000K (T-MR16-3,5W-3K-GU5,3)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | GU5.3 |
| Потужність споживання: | 3.5 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 35 W |
| Напруга: | 180-240V |
| Яскравість світіння: | 300 lm |
| Кольорова температура: | 3000K |
| Розсіювач: | матовый |
| Кут розсіювання світла: | 120° |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Розмір (ШхВхГ): | 80х50х50 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 3000K (T-MR16-3,5W-3K-GU5,3)
Тип цоколя GU5.3
Форм-фактор MR16
Потужність (енергоспоживання) 3,5 Вт
Еквівалентна потужність (ЛОН) 35 Вт
Температура кольору 3000 К
Світловий потік 300 лм
Кут розсіювання 120 °
Напруга 220 В
Матеріал корпусу пластик
Форм-фактор MR16
Потужність (енергоспоживання) 3,5 Вт
Еквівалентна потужність (ЛОН) 35 Вт
Температура кольору 3000 К
Світловий потік 300 лм
Кут розсіювання 120 °
Напруга 220 В
Матеріал корпусу пластик
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 3000K (T-MR16-3,5W-3K-GU5,3)