Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 4000K (T-MR16-3,5W-4K-GU5,3)
Артикул: 124541
Арт. 124541
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - GU5.3
/ Потужність споживання - 3.5 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 35 W
/ Напруга - 180-240V
/ Яскравість світіння - 300 lm
/ Кольорова температура - 4000K
/ Розсіювач - матовый
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 4000K (T-MR16-3,5W-4K-GU5,3)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | GU5.3 |
| Потужність споживання: | 3.5 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 35 W |
| Напруга: | 180-240V |
| Яскравість світіння: | 300 lm |
| Кольорова температура: | 4000K |
| Розсіювач: | матовый |
| Кут розсіювання світла: | 120° |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Розмір (ШхВхГ): | 80х50х50 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 4000K (T-MR16-3,5W-4K-GU5,3)
Все більше споживачів віддають перевагу світлодіодним лампам, таким як T-MR16-3,5W-4K-GU5,3, завдяки їхньому економному споживанню електроенергії, якісному виконанню, практичності та великому ресурсу.
Tecro T-MR16-3,5W-4K-GU5,3 є гідним представником енергозберігаючих ламп, виконана у грибоподібній формі з типом цоколя GU5,3 та матовим кольором колби.
Tecro T-MR16-3,5W-4K-GU5,3 є гідним представником енергозберігаючих ламп, виконана у грибоподібній формі з типом цоколя GU5,3 та матовим кольором колби.
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 3.5W GU5.3 4000K (T-MR16-3,5W-4K-GU5,3)