Лампа світлодіодна Tecro 5W E27 3000K (PRO-G45-5W-3K-E27)
Артикул: 143512
Арт. 143512
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - E27
/ Потужність споживання - 5 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 50 W
/ Напруга - 185-240V
/ Яскравість світіння - 470 lm
/ Кольорова температура - 3000K
/ Розсіювач - матовый
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 5W E27 3000K (PRO-G45-5W-3K-E27)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | E27 |
| Потужність споживання: | 5 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 50 W |
| Напруга: | 185-240V |
| Яскравість світіння: | 470 lm |
| Кольорова температура: | 3000K |
| Розсіювач: | матовый |
| Кут розсіювання світла: | 240° |
| Індекс кольору: | >90Ra |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір (висота x діаметр): | 74 мм х 45 мм |
| Колір: | білий |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 5W E27 3000K (PRO-G45-5W-3K-E27)
Світлодіодна лампа Tecro LED G45 5W 3000K E27 (PRO-G45-5W-3K-E27) з цоколем типу E27 це гідна і ефективна заміна ламп розжарювання, галогенних і енергозберігаючих ламп. Це найсучасніше джерело світла, яке характеризується відмінними світловими параметрами, якістю виконання, функціональністю, надійністю. Вироблена з використанням інноваційних чіпів, що забезпечують максимально можливу яскравість світла. Має показник енергоефективності набагато вищий, ніж у традиційних джерел світла. При споживанні всього 5 Вт, лампа має світловий потік в 470 Lm. Температура кольору лампи становить 3000 К (тепле світло). Вона забезпечує якісне м"яке світлодіодне підсвічування з високою кольоропередачею, нечутливе до перепадів напруги. Світлодіодна лампа G45 миттєво включається і має захист від перепадів напруги.
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 5W E27 3000K (PRO-G45-5W-3K-E27)