Лампа світлодіодна Tecro 6W E27 3000K (TL-C37-6W-3K-E27)
Артикул: 174671
Арт. 174671
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - E27
/ Потужність споживання - 6 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 60 W
/ Напруга - 185-240V
/ Яскравість світіння - 500 lm
/ Кольорова температура - 3000K
/ Розсіювач - матовый
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 6W E27 3000K (TL-C37-6W-3K-E27)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | E27 |
| Потужність споживання: | 6 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 60 W |
| Напруга: | 185-240V |
| Яскравість світіння: | 500 lm |
| Кольорова температура: | 3000K |
| Розсіювач: | матовый |
| Кут розсіювання світла: | 250° |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | білий |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 6W E27 3000K (TL-C37-6W-3K-E27)
Світлодіодна лампа Tecro TL-C37-6W-3K-E27 без мерехтіння, якісна збірка.
Розсіювач лампи не зменшує світловий потік.
Корпус лампи виготовлений з теплопровідного пластику, що забезпечує необхідне тепловідведення.
Розсіювач лампи не зменшує світловий потік.
Корпус лампи виготовлений з теплопровідного пластику, що забезпечує необхідне тепловідведення.
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 6W E27 3000K (TL-C37-6W-3K-E27)