Лампа світлодіодна Tecro 9W G13 6400K (TL-T8-9W-6.4K-G13)
Артикул: 143507
Арт. 143507
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Цоколь - G13
/ Потужність споживання - 9 W
/ Еквівалент лампи розжарювання - 18 W
/ Напруга - 185-240V
/ Яскравість світіння - 850 lm
/ Кольорова температура - 6400K
/ Розсіювач - матовый
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Лампа світлодіодна Tecro 9W G13 6400K (TL-T8-9W-6.4K-G13)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Цоколь: | G13 |
| Потужність споживання: | 9 W |
| Еквівалент лампи розжарювання: | 18 W |
| Напруга: | 185-240V |
| Яскравість світіння: | 850 lm |
| Кольорова температура: | 6400K |
| Розсіювач: | матовый |
| Кут розсіювання світла: | 240° |
| Індекс кольору: | >80Ra |
| Фізичні характеристики | |
| Розмір (висота x діаметр): | 600 мм х 28 мм |
| Розмір (ШхВхГ): | 35х35х600 мм |
| Кількість у комплекті: | 1 шт. |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Лампа світлодіодна Tecro 9W G13 6400K (TL-T8-9W-6.4K-G13)
Світлодіодна лампа Tecro LED T8 9W 6400K 220V (TL-T8-9W-6.4K-G13) - аналог стандартної люмінісцентної лампи-трубки Т8 з цоколем G13 . Замінює люмінесцентну лампу 18 Вт, споживана потужність 9 Вт, світловий потік 850 Лм. Такі переваги світлодіодних ламп Т8, як високий ресурс роботи, відсутність шкідливих для здоров"я людини речовин, моментальне включення і відсутність мерехтіння, яке може згубно впливати на зір, роблять лампи Tecro прекрасним варіантом для тих людей, які дбають не тільки про якість використовуваної продукції, але і про власний комфорт і безпеку здоров"я. А споживання світлодіодною лампою Т8 всього 9 Вт електроенергії в порівнянні з 18 Вт в люмінесцентному варіанті допоможе насолодитися не тільки якісним освітленням, але і істотною економією грошових коштів витрачаються на електроенергію.
Відгуки покупців про Лампа світлодіодна Tecro 9W G13 6400K (TL-T8-9W-6.4K-G13)