Мікрохвильова піч Bosch BFR634GB1
Артикул: 149491
Арт. 149491
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - соло
/ Об'єм - 21 л
/ Потужність - 900 Вт
/ Тип відкриття дверцят - кнопка
/ Внутрішнє покриття - нержавіюча сталь
/ Діаметр поворотного столу - без поворотного столу
/ Тип керування - кнопкове
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мікрохвильова піч Bosch BFR634GB1
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | соло |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 21 л |
| Потужність: | 900 Вт |
| Тип відкриття дверцят: | кнопка |
| Внутрішнє покриття: | нержавіюча сталь |
| Оснащення | |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Діаметр поворотного столу: | без поворотного столу |
| Керування | |
| Тип керування: | кнопкове |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 594 х 382 х 318 мм |
| Габарити ніші для вбудовування: | 568-560 х 382-362 х 300 мм |
| Колір корпусу: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мікрохвильова піч Bosch BFR634GB1
Мікрохвильова піч BOSCH BFR 634 GB1 (BFR634GB1) - проста у використанні вбудована мікрохвильова піч з відмінним функціоналом, завдяки якому вона допоможе легко і швидко приготувати смачні улюблені страви з найскладніших рецептами, делікатно розморозити всі необхідні інгредієнти, а також швидко розігріти раніше приготовану страву. До того ж модель відрізняється ще й сучасним елегантним зовнішнім виглядом, в якому вдало поєднуються строгу чорну скло, матова нержавіюча сталь і стильний поворотний регулятор. З особливостей СВЧ Bosch BFR 634 GB1 можна виділити внутрішню камеру об"ємом 21 л, виготовлену з високоякісної нержавіючої сталі. Цей метал легко очищається від жирових забруднень, є стійким до корозії і високих температур, механічним подряпин і інших пошкоджень. Максимальна потужність мікрохвиль: 900 Вт. 5 рівнів потужності дозволяє вибирати оптимальні настройки для різного застосування і різних продуктів. Також можна відзначити вбудовану функцію AutoPilot з 7-ю автоматичними режимами роботи: 3 режими розморожування продуктів за типом і за вагою - Хліб, М"ясо, Риба; 4 програми приготування за типом продукту і по вазі - Свіжі овочі, Заморожені овочі, Страви з картоплі і Рису. Внутрішнє світлодіодне освітлення дозволяє спостерігати процесом приготування
Відгуки покупців про Мікрохвильова піч Bosch BFR634GB1