Мікрохвильова піч Panasonic NN-CD565BZPE
Артикул: 152886
Арт. 152886
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
15 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
15 999 ₴
В наявності
15 999 ₴
В наявності
від 2 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 13.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - гриль + конвекція
/ Об'єм - 27 л
/ Потужність - 1000 Вт
/ Тип відкриття дверцят - ручка
/ Внутрішнє покриття - нержавіюча сталь
/ Діаметр поворотного столу - 34 см
/ Тип керування - механічне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мікрохвильова піч Panasonic NN-CD565BZPE
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | гриль + конвекція |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм: | 27 л |
| Потужність: | 1000 Вт |
| Тип відкриття дверцят: | ручка |
| Внутрішнє покриття: | нержавіюча сталь |
| Функції | |
| Автоматичні програми: | є |
| Розігрів: | є |
| Розморожування: | є |
| Випічка: | є |
| Оснащення | |
| Наявність дисплея: | з дисплеєм |
| Діаметр поворотного столу: | 34 см |
| Інверторна система: | є |
| Гриль | |
| Тип грилю: | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля: | 1300 Вт |
| Керування | |
| Тип керування: | механічне |
| Комплектація | |
| Решітка для гриля: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір корпусу: | чорний із нержавіючою сталлю |
| Габарити (В х Ш х Г): | 310 х 520 х 395 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мікрохвильова піч Panasonic NN-CD565BZPE
Мікрохвильова піч з конвекцією
24 автоматичні програми
Обсяг печі - 27 літрів
Поворотний стіл 34 см
4 способи приготування:
1) мікрохвильовий;
2) грилевий;
3) комбінований;
4) конвекційний;
Зручні дверцята з ручкою
Покроковий дисплей
Таймер
Блокування від дітей
Інверторна турборозморозка
Конвекція: 1380 Вт
Гриль: 1300 Вт
Мікрохвилі: 1000 Вт
У комплекті: решітка для гриля, страва Pizza Pan, емальований деко
Маса: 15 кг
Розміри (ШхВгГ): 520х310х395 мм
24 автоматичні програми
Обсяг печі - 27 літрів
Поворотний стіл 34 см
4 способи приготування:
1) мікрохвильовий;
2) грилевий;
3) комбінований;
4) конвекційний;
Зручні дверцята з ручкою
Покроковий дисплей
Таймер
Блокування від дітей
Інверторна турборозморозка
Конвекція: 1380 Вт
Гриль: 1300 Вт
Мікрохвилі: 1000 Вт
У комплекті: решітка для гриля, страва Pizza Pan, емальований деко
Маса: 15 кг
Розміри (ШхВгГ): 520х310х395 мм
Відгуки покупців про Мікрохвильова піч Panasonic NN-CD565BZPE