Мобiльний телефон Ergo E241 Dual Sim Blue
Артикул: 608401
Арт. 608401
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
849 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
5
3
5
849 ₴
В наявності
849 ₴
В наявності
від 170 ₴ / міс
5
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
5
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність акумуляторної батареї - 2800 мАг
/ Діагональ дисплея - 2.4"
/ Тип дисплея - TFT
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти - microSD до 32 ГБ
/ Основна камера - 0.3 Мп
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мобiльний телефон Ergo E241 Dual Sim Blue
| Акумулятор і заряджання | |
|---|---|
| Ємність акумуляторної батареї: | 2800 мАг |
| Дисплей | |
| Форм-фактор: | моноблок |
| Діагональ дисплея: | 2.4" |
| Тип дисплея: | TFT |
| Роздільна здатність дисплея: | 320х240 |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Розмір SIM-карти: | mini-SIM |
| Комунікації | |
| Стандарти зв'язку: | 2G (EDGE) |
| Wi-Fi: | без Wi-Fi |
| Bluetooth: | є |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 МБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 32 МБ |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти: | microSD до 32 ГБ |
| Інтерфейси | |
| Роз'єм для зарядного пристрою: | micro-USB |
| Роз'єм для навушників: | 3.5 мм Mini-Jack |
| Камера | |
| Основна камера: | 0.3 Мп |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 126.7x52.9x13.8 мм |
| Вага: | 103.5 г |
| Колір: | чорно-синій |
| Матеріал корпусу: | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мобiльний телефон Ergo E241 Dual Sim Blue
Практичний і зручний дизайн, проста та легка конструкція корпусу, великі клавіші - все це робить мобільний телефон ERGO Е241 незамінним супутником у повсякденному житті.
Відгуки покупців про Мобiльний телефон Ergo E241 Dual Sim Blue