Мобільний телефон HMD 100 DS Teal
Артикул: 601126
Арт. 601126
-10%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
4
3
4
В наявності
В наявності
від 162 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність акумуляторної батареї - 800 мАг
/ Діагональ дисплея - 1.77"
/ Тип дисплея - TFT
/ Кількість SIM-карт - 2
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мобільний телефон HMD 100 DS Teal
| Акумулятор і заряджання | |
|---|---|
| Ємність акумуляторної батареї: | 800 мАг |
| Дисплей | |
| Форм-фактор: | моноблок |
| Діагональ дисплея: | 1.77" |
| Тип дисплея: | TFT |
| Роздільна здатність дисплея: | 160х128 |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 2 |
| Розмір SIM-карти: | mini-SIM |
| Комунікації | |
| Стандарти зв'язку: | 2G (GSM) |
| Wi-Fi: | без Wi-Fi |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 8 МБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 4 МБ |
| Інтерфейси | |
| Роз'єм для зарядного пристрою: | micro-USB |
| Роз'єм для навушників: | 3.5 мм Mini-Jack |
| Захист | |
| Захист від вологи та пилу: | IP54 |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 114.3x50x14.3 мм |
| Вага: | 73 г |
| Колір: | зелений |
| Матеріал корпусу: | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мобільний телефон HMD 100 DS Teal
HMD 100 DS – це ультрабюджетний кнопковий телефон, представлений у грудні 2025 року. Він орієнтований на мінімалізм та тривалу автономність, підтримує дві SIM-карти, оснащений 1.77-дюймовим TFT-екраном та працює в мережах 2G.
Відгуки покупців про Мобільний телефон HMD 100 DS Teal