Мобiльний телефон Panasonic KX-TU250 Black (KX-TU250EXB)
Артикул: 598590
Арт. 598590
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
3 799 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
3 799 ₴
В наявності
3 799 ₴
В наявності
від 634 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 03.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Ємність акумуляторної батареї - 1500 мАг
/ Діагональ дисплея - 2.4"
/ Тип дисплея - TFT
/ Кількість SIM-карт - 1
/ Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти - microSD до 32 ГБ
/ Основна камера - 0.3 Мп
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мобiльний телефон Panasonic KX-TU250 Black (KX-TU250EXB)
| Акумулятор і заряджання | |
|---|---|
| Ємність акумуляторної батареї: | 1500 мАг |
| Дисплей | |
| Форм-фактор: | моноблок |
| Діагональ дисплея: | 2.4" |
| Тип дисплея: | TFT |
| Роздільна здатність дисплея: | 320х240 |
| SIM-карти | |
| Кількість SIM-карт: | 1 |
| Розмір SIM-карти: | nano-SIM |
| Комунікації | |
| Стандарти зв'язку: | 4G (LTE) |
| Wi-Fi: | без Wi-Fi |
| Bluetooth: | 4.2 |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 64 МБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті: | 128 МБ |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти: | microSD до 32 ГБ |
| Інтерфейси | |
| Роз'єм для зарядного пристрою: | USB Type-C |
| Роз'єм для навушників: | 3.5 мм Mini-Jack |
| Камера | |
| Основна камера: | 0.3 Мп |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 127.5х52х15 мм |
| Вага: | 106 г |
| Колір: | чорний |
| Матеріал корпусу: | пластик |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мобiльний телефон Panasonic KX-TU250 Black (KX-TU250EXB)
Panasonic KX-TU250EXB — це надійний кнопковий мобільний телефон, створений для тих, хто цінує простоту, зручність і функціональність у повсякденному користуванні. Завдяки підтримці 4G VoLTE, він забезпечує чіткий голосовий зв’язок, а компактний корпус та інтуїтивно зрозуміле меню ідеально підходять для людей похилого віку або тих, хто шукає простий мобільний телефон. Модель оснащена потужним акумулятором, камерою, великим екраном, кнопкою SOS, ліхтариком, гучним зв’язком та підтримкою microSD — усе необхідне в одному пристрої. Це ідеальний вибір як для домашнього використання, так і для подорожей чи як резервний телефон.
Відгуки покупців про Мобiльний телефон Panasonic KX-TU250 Black (KX-TU250EXB)