Монітор Acer 24.5" Nitro VG250QF3bmiipx (UM.KV0EE.301) IPS Black 320Hz
Артикул: 608896
Арт. 608896
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 801 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
7 801 ₴
В наявності
7 801 ₴
В наявності
від 2 601 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 24.5"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 320 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Acer 24.5" Nitro VG250QF3bmiipx (UM.KV0EE.301) IPS Black 320Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 24.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 320 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Вага: | 4.3 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Acer 24.5" Nitro VG250QF3bmiipx (UM.KV0EE.301) IPS Black 320Hz
Монітор Acer Nitro VG250QF3bmiipx з діагоналлю 24.5" призначений для максимально плавного геймінгу завдяки частоті оновлення 320 Гц і часу відгуку 1 мс. IPS-матриця забезпечує якісну передачу кольору і широкі кути огляду 178°. Підтримка AMD FreeSync. Динаміки та сучасні інтерфейси роблять монітор універсальним рішенням.
Відгуки покупців про Монітор Acer 24.5" Nitro VG250QF3bmiipx (UM.KV0EE.301) IPS Black 320Hz
Хіти продажівДивитися все