Монітор Acer 27" Nitro VG270W3bmiipx (UM.HV0EE.309) IPS Black 240Hz
Артикул: 608898
Арт. 608898
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 129 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
7 129 ₴
В наявності
7 129 ₴
В наявності
від 2 377 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 240 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Acer 27" Nitro VG270W3bmiipx (UM.HV0EE.309) IPS Black 240Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| VESA: | відсутнє |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Acer 27" Nitro VG270W3bmiipx (UM.HV0EE.309) IPS Black 240Hz
Acer Nitro VG270W3bmiipx - 27-дюймовий плоский ігровий монітор з IPS-матрицею, роздільною здатністю Full HD (1920х1080), частотою оновлення 240 Гц, часом відгуку 1 мс і підтримкою AMD FreeSync. Забезпечує яскравість 250 кд/м2, контрастність 1000:1, кути огляду 178° та покриття антивідблиску. Порти: 2хHDMI, DisplayPort, вихід на навушники, вбудовані динаміки. Підставка з регулюванням нахилу (-5 ° + 15 °), VESA-кріплення відсутня. Ідеальний бюджетний вибір для динамічних ігор (FPS, гонки, шутери) з високою частотою та плавністю картинки.
Відгуки покупців про Монітор Acer 27" Nitro VG270W3bmiipx (UM.HV0EE.309) IPS Black 240Hz