Монітор Acer 27" PE270KTbmiiphcuzx (UM.HP0EE.014) IPS Black
Артикул: 610550
Арт. 610550
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
29 879 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
29 879 ₴
В наявності
29 879 ₴
В наявності
від 9 960 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 3840х2160
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 70 Гц
/ Час реакції - 0.5 мс
/ Яскравість - 400 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Acer 27" PE270KTbmiiphcuzx (UM.HP0EE.014) IPS Black
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 70 Гц |
| Час реакції: | 0.5 мс |
| Яскравість: | 400 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Сенсорний: | так |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 2хUSB3.2, USB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х5 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Вбудована камера: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB 3.2, 1хUSB 2.0 |
| Ігрові технології: | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 34 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 623.8х260.6х321.1 мм |
| Вага: | 8.6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Acer 27" PE270KTbmiiphcuzx (UM.HP0EE.014) IPS Black
Оцініть досконалість дисплея QD-OLED, розробленого спеціально для творців контенту. Справжня 10-бітна глибина кольору та сертифікація VESA DisplayHDR True Black 600 забезпечують живу контрастність та неймовірну деталізацію кожного зображення.
Кольори, на які можна покластися
Від насичених відтінків до найтонших півтонів: ProCreator PE0 забезпечує бездоганну точність передачі кольору, дозволяючи вашим роботам розкритися у всій красі. Кожна ваша творча ідея втілюється у життя з ідеальною точністю та стабільністю.
Плавні рухи, безмежна творчість
Безшовні переходи зображень забезпечують виняткову плавність візуального сприйняття для реалізації ваших найсміливіших ідей. Монітор ProCreator PE0 розроблений для професіоналів із високими вимогами до точності та гарантує бездоганну якість картинки, дозволяючи вам повністю зосередитись на творчому процесі.
Кольори, на які можна покластися
Від насичених відтінків до найтонших півтонів: ProCreator PE0 забезпечує бездоганну точність передачі кольору, дозволяючи вашим роботам розкритися у всій красі. Кожна ваша творча ідея втілюється у життя з ідеальною точністю та стабільністю.
Плавні рухи, безмежна творчість
Безшовні переходи зображень забезпечують виняткову плавність візуального сприйняття для реалізації ваших найсміливіших ідей. Монітор ProCreator PE0 розроблений для професіоналів із високими вимогами до точності та гарантує бездоганну якість картинки, дозволяючи вам повністю зосередитись на творчому процесі.
Відгуки покупців про Монітор Acer 27" PE270KTbmiiphcuzx (UM.HP0EE.014) IPS Black