Монітор Acer 27" XZ270W0bmiiphx (UM.HX0EE.039) VA Curved Black 240Hz
Артикул: 610573
Арт. 610573
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 599 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
7 599 ₴
В наявності
7 599 ₴
В наявності
від 2 533 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - VA
/ Частота оновлення - 240 Гц
/ Час реакції - 5 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Acer 27" XZ270W0bmiiphx (UM.HX0EE.039) VA Curved Black 240Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Час реакції: | 5 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 27 Вт |
| VESA: | 75x75 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 620х530х270 мм |
| Вага: | 4.6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Acer 27" XZ270W0bmiiphx (UM.HX0EE.039) VA Curved Black 240Hz
Вигнутий VA-дисплей для ефекту присутності
VA-матриця з вигином 1500R створює виражений ефект занурення, роблячи ігрові сцени більш об`ємними та реалістичними. Завдяки контрастності 3000:1 темні сцени виглядають глибокими та насиченими, а IPS-подібна плавність кольорів доповнюється широким охопленням 99% sRGB.
Плавність 240 Гц та стабільний геймплей
Частота оновлення 240 Гц забезпечує надзвичайно плавне відображення руху, що особливо важливо у шутерах та динамічних іграх. У поєднанні з AMD FreeSync Premium зменшуються розриви кадрів, а зображення залишається стабільним навіть у найшвидших сценах.
HDR та технології комфорту
Підтримка HDR додає зображення глибини та покращує деталізацію світлих та темних ділянок сцени. Технології Flicker Free та Low Blue Light знижують навантаження на очі, дозволяючи довше грати без втоми.
VA-матриця з вигином 1500R створює виражений ефект занурення, роблячи ігрові сцени більш об`ємними та реалістичними. Завдяки контрастності 3000:1 темні сцени виглядають глибокими та насиченими, а IPS-подібна плавність кольорів доповнюється широким охопленням 99% sRGB.
Плавність 240 Гц та стабільний геймплей
Частота оновлення 240 Гц забезпечує надзвичайно плавне відображення руху, що особливо важливо у шутерах та динамічних іграх. У поєднанні з AMD FreeSync Premium зменшуються розриви кадрів, а зображення залишається стабільним навіть у найшвидших сценах.
HDR та технології комфорту
Підтримка HDR додає зображення глибини та покращує деталізацію світлих та темних ділянок сцени. Технології Flicker Free та Low Blue Light знижують навантаження на очі, дозволяючи довше грати без втоми.
Відгуки покупців про Монітор Acer 27" XZ270W0bmiiphx (UM.HX0EE.039) VA Curved Black 240Hz
Хіти продажівДивитися все