Монітор ASRock 24.5" PG25FFT IPS Black 180Hz
Артикул: 592180
Арт. 592180
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 24.5"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 180 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 300 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор ASRock 24.5" PG25FFT IPS Black 180Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 24.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 180 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 36 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 557х432х205 мм |
| Вага: | 2.97 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор ASRock 24.5" PG25FFT IPS Black 180Hz
Відносно недорогий 24.5-дюймовий FullHD монітор від торгової марки ASRock позиціонується як рішення для ігор. Модель здатна задовольнити запити геймерів, які обмежені в бюджеті на придбання, розглядають придбання першого пристрою тощо. Дисплей базується на IPS-матриці з підтримкою 8-бітної кольоровості (16.7 мільйона відтінків) і роздільною здатністю 1920 на 1080 точок. Безпосередньо палким шанувальникам ігор монітор ASRock Phantom Gaming PG25FFT пропонує збільшену до 180 Гц частоту оновлення, доволі швидкий відгук (1 мс за MPRT), а також підтримку технології AMD FreeSync та одразу кількох профільних опцій.
Наприклад, Dark Boost дозволяє висвітлити темні ділянки кадру, а в рамках Game Assist можна виводити на екран приціл або лічильник FPS. З особливостей зображення варто виділити гідний колірний охоплення з покриттям 126% простору sRGB та можливість підвищення яскравості до 400 ніт при відображенні HDR-контенту (мається сертифікат DisplayHDR 400). Модель має підставку базового рівня, яка регулюється лише за нахилом, а також примітна наявністю пари вбудованих динаміків на 2 Вт, що виключає обов’язкову потребу в придбанні зовнішніх колонок для персонального комп’ютера. Зауважимо, що виробник надає 3-річну гарантію на виріб, яка поширюється і на відсутність яскравих битих пікселів на весь цей період.
Наприклад, Dark Boost дозволяє висвітлити темні ділянки кадру, а в рамках Game Assist можна виводити на екран приціл або лічильник FPS. З особливостей зображення варто виділити гідний колірний охоплення з покриттям 126% простору sRGB та можливість підвищення яскравості до 400 ніт при відображенні HDR-контенту (мається сертифікат DisplayHDR 400). Модель має підставку базового рівня, яка регулюється лише за нахилом, а також примітна наявністю пари вбудованих динаміків на 2 Вт, що виключає обов’язкову потребу в придбанні зовнішніх колонок для персонального комп’ютера. Зауважимо, що виробник надає 3-річну гарантію на виріб, яка поширюється і на відсутність яскравих битих пікселів на весь цей період.
Відгуки покупців про Монітор ASRock 24.5" PG25FFT IPS Black 180Hz