Монітор Asus 26.5" ROG Strix XG27UQDMS (90LM0CW0-B01971) QD-OLED Black 240Hz
Артикул: 608741
Арт. 608741
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
44 199 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
44 199 ₴
В наявності
44 199 ₴
В наявності
від 14 733 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 26.5"
/ Роздільна здатність екрану - 3840х2160
/ Тип матриці - QD-OLED
/ Частота оновлення - 240 Гц
/ Час реакції - 0.03 мс
/ Яскравість - 1000 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - відсутня
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Asus 26.5" ROG Strix XG27UQDMS (90LM0CW0-B01971) QD-OLED Black 240Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 26.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | QD-OLED |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Час реакції: | 0.03 мс |
| Яскравість: | 1000 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB3.2 |
| Ігрові технології: | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 42 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 611х503х169 мм |
| Вага: | 6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Asus 26.5" ROG Strix XG27UQDMS (90LM0CW0-B01971) QD-OLED Black 240Hz
Asus ROG Strix XG27UQDMS створений для геймерів та творців контенту, яким потрібна максимальна швидкість та якість зображення. 26,5-дюймова панель Tandem QD-OLED з роздільною здатністю 4K передає глибокий чорний колір, високу контрастність та насичені кольори. Частота оновлення 240 Гц у поєднанні з надшвидким часом відгуку 0,03 мс забезпечує чіткість руху без розмиття навіть у найдинамічніших сценах.
Відгуки покупців про Монітор Asus 26.5" ROG Strix XG27UQDMS (90LM0CW0-B01971) QD-OLED Black 240Hz