Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCGR (90LM0CS0-B01371) IPS Black 485Hz
Артикул: 605681
Арт. 605681
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
21 570 ₴
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
6
3
6
21 570 ₴
В наявності
21 570 ₴
В наявності
від 3 595 ₴ / міс
6
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 3840х2160
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 485 Гц
/ Час реакції - 0.3 мс
/ Яскравість - 400 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - відсутня
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCGR (90LM0CS0-B01371) IPS Black 485Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 485 Гц |
| Час реакції: | 0.3 мс |
| Яскравість: | 400 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1300:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм, 1хUSB Type-C |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | відсутній |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 30 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 614x503x188 мм |
| Вага: | 6.8 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCGR (90LM0CS0-B01371) IPS Black 485Hz
Монітор ASUS ROG Strix XG27UCGR побудований для сценаріїв, що поєднують високу деталізацію та швидкість реакції. Роздільна здатність 4K забезпечує чітке зображення для візуально складних ігрових проєктів, тоді як режим Full HD із частотою 485 Гц орієнтований на кіберспортивні дисципліни з максимальною динамікою.
Швидка IPS-матриця підтримує стабільну передачу кольору та широкі кути огляду 178°. Час відгуку до 0,3 мс GTG знижує інерційність зображення в різких рухах.
Технологія ELMB Sync поєднує зменшення розмиття та адаптивну синхронізацію кадрів, що дозволяє зменшити розриви зображення без втрати плавності. Підтримка Adaptive-Sync, G-SYNC Compatible та FreeSync Premium забезпечує узгоджену роботу з графічною системою.
Технологія Smart Pixel підвищує деталізацію та чіткість зображення навіть при нижчих режимах роздільної здатності. HDR400 додає розширений діапазон яскравості для більш виразних сцен.
Інтерфейс DisplayWidget Center спрощує налаштування параметрів, а USB-C із DisplayPort Alt Mode дозволяє підключення одного кабелю для зображення та даних.
Швидка IPS-матриця підтримує стабільну передачу кольору та широкі кути огляду 178°. Час відгуку до 0,3 мс GTG знижує інерційність зображення в різких рухах.
Технологія ELMB Sync поєднує зменшення розмиття та адаптивну синхронізацію кадрів, що дозволяє зменшити розриви зображення без втрати плавності. Підтримка Adaptive-Sync, G-SYNC Compatible та FreeSync Premium забезпечує узгоджену роботу з графічною системою.
Технологія Smart Pixel підвищує деталізацію та чіткість зображення навіть при нижчих режимах роздільної здатності. HDR400 додає розширений діапазон яскравості для більш виразних сцен.
Інтерфейс DisplayWidget Center спрощує налаштування параметрів, а USB-C із DisplayPort Alt Mode дозволяє підключення одного кабелю для зображення та даних.
Відгуки покупців про Монітор Asus 27" ROG Strix XG27UCGR (90LM0CS0-B01371) IPS Black 485Hz