Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27UQEL5A (90LM0CR1-B01171) IPS Black
Артикул: 608862
Арт. 608862
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
12 594 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
12 594 ₴
В наявності
12 594 ₴
В наявності
від 4 198 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 3840х2160
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 80 Гц
/ Час реакції - 0.3 мс
/ Яскравість - 400 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27UQEL5A (90LM0CR1-B01171) IPS Black
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 80 Гц |
| Час реакції: | 0.3 мс |
| Яскравість: | 400 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 65 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 615х547х214 мм |
| Вага: | 6.5 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27UQEL5A (90LM0CR1-B01171) IPS Black
TUF Gaming VG27UQEL5A розбиває стандартні уявлення про монітори завдяки унікальній підтримці роботи у двох режимах. Цей 27-дюймовий ігровий монітор оснащений панеллю Fast IPS із надшвидким відгуком у 0,3 мс. Цей монітор дає змогу миттєво перемикатися між режимами 4K з частотою оновлення 80 Гц і Full HD з частотою оновлення 310 Гц за допомогою натискання спеціальної кнопки.
Технологія ASUS Smart Pixel покращує кожен кадр, створюючи деталізоване зображення з контенту низької роздільної здатності. Витискайте максимум для перемог у кіберспорті або поринайте в кінематографічні світи: технологія 4K-апскейлінгу забезпечує стабільно високу чіткість та плавність кожного кадру. Насолоджуйтеся гіперреалістичною деталізацією великих планів і бездоганною чіткістю контурів на горизонті. З цією технологією ви не пропустите жодної важливої деталі.
VG27UQEL5A підтримує технології NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync, що підвищують якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх. Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває ореоли під час гри з високою частотою кадрів.
Монітор VG27UQEL5A, що отримав сертифікат VESA DisplayHDR 400, демонструє високу якість зображення з широким динамічним діапазоном, а колірне охоплення 120% sRGB дозволяє йому відтворювати неймовірно насичені та реалістичні кольори, роблячи кожну сцену більш живою та захопливою.
Технологія ASUS Smart Pixel покращує кожен кадр, створюючи деталізоване зображення з контенту низької роздільної здатності. Витискайте максимум для перемог у кіберспорті або поринайте в кінематографічні світи: технологія 4K-апскейлінгу забезпечує стабільно високу чіткість та плавність кожного кадру. Насолоджуйтеся гіперреалістичною деталізацією великих планів і бездоганною чіткістю контурів на горизонті. З цією технологією ви не пропустите жодної важливої деталі.
VG27UQEL5A підтримує технології NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync, що підвищують якість зображення в динамічних комп’ютерних іграх. Крім того, технологія ELMB-SYNC усуває ореоли під час гри з високою частотою кадрів.
Монітор VG27UQEL5A, що отримав сертифікат VESA DisplayHDR 400, демонструє високу якість зображення з широким динамічним діапазоном, а колірне охоплення 120% sRGB дозволяє йому відтворювати неймовірно насичені та реалістичні кольори, роблячи кожну сцену більш живою та захопливою.
Відгуки покупців про Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27UQEL5A (90LM0CR1-B01171) IPS Black