Монiтор Dell 23.8" SE2425H (210-BNHL) VA Black
Артикул: 535539
Арт. 535539
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 23.8"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - VA
/ Частота оновлення - 75 Гц
/ Час реакції - 5 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - відсутня
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монiтор Dell 23.8" SE2425H (210-BNHL) VA Black
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 75 Гц |
| Час реакції: | 5 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 3000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | 1 |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | відсутній |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Додатково | |
| Споживана потужність (в роботі): | 14.3 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 552.64х420.26х178.81 мм |
| Вага: | 3.46 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монiтор Dell 23.8" SE2425H (210-BNHL) VA Black
Поліпшений комфорт для очей
Насолоджуйтесь візуальним комфортом з ComfortView Plus, розробленим для мінімізації шкідливого впливу синього світла без шкоди для точності передачі кольору. У поєднанні з частотою оновлення 75 Гц, цей монітор забезпечує сертифікований TUV Rheinland 3-зірковий досвід перегляду.
Насолоджуйтесь візуальним комфортом з ComfortView Plus, розробленим для мінімізації шкідливого впливу синього світла без шкоди для точності передачі кольору. У поєднанні з частотою оновлення 75 Гц, цей монітор забезпечує сертифікований TUV Rheinland 3-зірковий досвід перегляду.
Відгуки покупців про Монiтор Dell 23.8" SE2425H (210-BNHL) VA Black