Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz
Артикул: 579918
Арт. 579918
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
28 947 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
28 947 ₴
В наявності
28 947 ₴
В наявності
від 9 649 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 2560х1440
/ Тип матриці - QD-OLED
/ Частота оновлення - 280 Гц
/ Час реакції - 0.03 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - відсутня
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 2560х1440 |
| Тип матриці: | QD-OLED |
| Частота оновлення: | 280 Гц |
| Час реакції: | 0.03 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 1хUSB Type-C |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 1хUSB3.0 |
| Ігрові технології: | Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 25.3 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 609.51х516.41х206 мм |
| Вага: | 6.3 кг |
| Колір: | синій |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz
Монітор Alienware AW2725D створено для тих, хто прагне найвищої якості зображення та реактивної швидкості. Завдяки панелі Quantum Dot OLED кольори виглядають природно, а чорний — максимально глибоким. Технологія QD-OLED забезпечує точне відтворення відтінків і стабільну яскравість у всьому діапазоні.
Частота оновлення 280 Гц у поєднанні з часом відгуку 0.03 мс гарантує абсолютну плавність навіть у найдинамічніших іграх. Підтримка VESA DisplayHDR True Black 400 додає глибину світлим і темним сценам, зберігаючи високу деталізацію.
Елегантний корпус кольору Interstellar Indigo, мінімальні рамки, регулювання висоти, нахилу, обертання та поворот на 90° (Pivot) роблять модель зручною для роботи та стрімінгу.
Вбудовані інтерфейси HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C та USB-A/B дозволяють під’єднувати кілька пристроїв одночасно. Монітор підтримує заряджання через USB-C потужністю до 15 Вт.
Частота оновлення 280 Гц у поєднанні з часом відгуку 0.03 мс гарантує абсолютну плавність навіть у найдинамічніших іграх. Підтримка VESA DisplayHDR True Black 400 додає глибину світлим і темним сценам, зберігаючи високу деталізацію.
Елегантний корпус кольору Interstellar Indigo, мінімальні рамки, регулювання висоти, нахилу, обертання та поворот на 90° (Pivot) роблять модель зручною для роботи та стрімінгу.
Вбудовані інтерфейси HDMI 2.1, DisplayPort 1.4, USB-C та USB-A/B дозволяють під’єднувати кілька пристроїв одночасно. Монітор підтримує заряджання через USB-C потужністю до 15 Вт.
Відгуки покупців про Монітор Dell 27" AW2725D (210-BRZW) QD-OLED Dark Blue 280Hz