Монітор Dell 27" E2726HS (210-BTPZ) IPS Black 100Hz
Артикул: 608652
Арт. 608652
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
7 349 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
7 349 ₴
В наявності
7 349 ₴
В наявності
від 2 450 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 100 Гц
/ Час реакції - 8 мс
/ Яскравість - 300 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Dell 27" E2726HS (210-BTPZ) IPS Black 100Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 100 Гц |
| Час реакції: | 8 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | 1 |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 38 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 611x408x212 мм |
| Вага: | 4.83 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Dell 27" E2726HS (210-BTPZ) IPS Black 100Hz
DELL E2726HS - 27-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full HD, розрахований на робочі завдання, навчання та повсякденне використання. IPS-панель забезпечує стабільну перенесення кольорів і широкі кути огляду 178°, зберігаючи чіткість зображення при перегляді під різними кутами.
Частота оновлення 100 Гц робить прокручування документів та відображення динамічного контенту більш плавними. Яскравість до 300 кд/м2 та контрастність 1000:1 формують збалансоване зображення в офісних та домашніх умовах освітлення.
Підставка підтримує повний набір ергономічних регулювань. Настроювання висоти, нахилу, повороту та розвороту екрана на 90° дозволяє адаптувати положення дисплея для різних робочих сценаріїв, включаючи вертикальну орієнтацію.
Покриття антивідблиску зменшує вплив зовнішнього освітлення. Технології Eye Comfort орієнтовані зниження зорового навантаження при тривалої роботі.
Монітор оснащений вбудованими динаміками потужністю 2х2 Вт. Інтерфейси HDMI, DisplayPort та VGA забезпечують сумісність із різними комп`ютерами та робочими станціями.
Частота оновлення 100 Гц робить прокручування документів та відображення динамічного контенту більш плавними. Яскравість до 300 кд/м2 та контрастність 1000:1 формують збалансоване зображення в офісних та домашніх умовах освітлення.
Підставка підтримує повний набір ергономічних регулювань. Настроювання висоти, нахилу, повороту та розвороту екрана на 90° дозволяє адаптувати положення дисплея для різних робочих сценаріїв, включаючи вертикальну орієнтацію.
Покриття антивідблиску зменшує вплив зовнішнього освітлення. Технології Eye Comfort орієнтовані зниження зорового навантаження при тривалої роботі.
Монітор оснащений вбудованими динаміками потужністю 2х2 Вт. Інтерфейси HDMI, DisplayPort та VGA забезпечують сумісність із різними комп`ютерами та робочими станціями.
Відгуки покупців про Монітор Dell 27" E2726HS (210-BTPZ) IPS Black 100Hz