Монітор Dell 27" P2726DEB (210-BVHR) IPS Black/Silver 100Hz
Артикул: 608589
Арт. 608589
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
20 817 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
20 817 ₴
В наявності
20 817 ₴
В наявності
від 6 939 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 2560х1440
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 100 Гц
/ Час реакції - 5 мс
/ Яскравість - 350 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Dell 27" P2726DEB (210-BVHR) IPS Black/Silver 100Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 2560х1440 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 100 Гц |
| Час реакції: | 5 мс |
| Яскравість: | 350 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 2хUSB Type-C, mini jack 3.5 mm, RJ-45 |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х5 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Вбудована камера: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 3хUSB3.2 |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 20.9 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 612.34х417.78х192.38 мм |
| Вага: | 7.13 кг |
| Колір: | чорний з сріблястим |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Dell 27" P2726DEB (210-BVHR) IPS Black/Silver 100Hz
IPS-панель діагоналлю 27 дюймів з роздільною здатністю QHD забезпечує чітке зображення та стабільну передачу кольору під кутами огляду 178°. Охоплення 99% sRGB підходить для роботи з графікою та текстовим контентом.
Частота оновлення 100 Гц та час відгуку до 5 мс покращують плавність інтерфейсів та відео. Антивідблиск покриття та яскравість 350 кд/м2 підтримують комфортне сприйняття зображення.
Вбудовані веб-камера 4 МП, мікрофон та динаміки дозволяють організувати відеозв`язок без додаткового обладнання. KVM-перемикач полегшує керування кількома пристроями.
Підключення через USB-C з передачею даних, відео та живленням до 90 Вт скорочує кількість кабелів. Наявність RJ-45 та USB-хабу розширює можливості інтеграції.
Підставка підтримує регулювання по висоті, нахилу, повороту та перевороту екрана. Технології захисту зору знижують навантаження за тривалої роботи.
Частота оновлення 100 Гц та час відгуку до 5 мс покращують плавність інтерфейсів та відео. Антивідблиск покриття та яскравість 350 кд/м2 підтримують комфортне сприйняття зображення.
Вбудовані веб-камера 4 МП, мікрофон та динаміки дозволяють організувати відеозв`язок без додаткового обладнання. KVM-перемикач полегшує керування кількома пристроями.
Підключення через USB-C з передачею даних, відео та живленням до 90 Вт скорочує кількість кабелів. Наявність RJ-45 та USB-хабу розширює можливості інтеграції.
Підставка підтримує регулювання по висоті, нахилу, повороту та перевороту екрана. Технології захисту зору знижують навантаження за тривалої роботи.
Відгуки покупців про Монітор Dell 27" P2726DEB (210-BVHR) IPS Black/Silver 100Hz