Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F2A IPS Black 240Hz
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 24.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | відсутнє |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 25.2 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 556.9х402х179.4 мм |
| Вага: | 3.11 кг |
| Колір: | чорний |

Настав час. Остання миля для вашої ігрової системи
Як непомітний гравець, монітор часто недооцінюють. Правда в тому, що монітори формуються як синергетичний ефект і забезпечують найкращу продуктивність компонентів ПК. Ігрові монітори GIGABYTE пропонують найкращі характеристики та якість, користувачі можуть справді насолоджуватися високою продуктивністю без потреби в надмірностях.
Підтримка технології Adaptive-Sync

Візуальний досвід
FHD з частотою оновлення 240 Гц
Висока роздільна здатність та висока частота оновлення забезпечують детальну якість зображення та плавний ігровий процес!

Надшвидкісний. IPS-матриця
Надзвичайно швидкий час відгуку GTG 1 мс для найплавнішоі гри!

Широка кольорова гама
Фантастичний кольоровий дисплей та широка колборова гама 120% SRGB.

Просто, але стильно
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття створені для забезпечення функціональних та естетичних характеристик, що додають ще більше переваг.

Ігрові особливості
Розумний OD: технологія Smart OD інтелектуально визначає частоту оновлення екрана та динамічно налаштовує оптимальний рівень перевантаження. Вона автоматично зменшує ореоли та білі сліди, забезпечуючи чіткіше зображення та плавніший рух.

Чорний еквалайзер: поглиблює деталі темної сторони сцени, не впливаючи на інші області відображення. Просто увімкніть цю функцію, щоб виявити всіх своїх прихованих ворогів.

Допомога в грі: екранний таймер допоможе вам відстежувати час, що минув у грі.

Стабілізатор прицілювання: мінімізує розмиття під час швидких дій, забезпечуючи чіткіше зображення та швидшу реакцію в грі.

OSD Sidekick: GIGABYTE OSD Sidekick (інтегрований в GIGABYTE Control Center) дозволяє налаштовувати параметри дисплея за допомогою клавіатури та миші, що забезпечує найпростіший спосіб налаштування параметрів монітора.

Звільніть більше місця. Робочий стіл без зайвого простору
.jpeg)
Ергономічний дизайн. Ідеальний кут огляду.
.jpeg)
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою, яка пропонує широкий діапазон регулювання нахилу.

Практичний
- Без мерехтіння: Запобігання втомі та напруженню очей;
- Низький рівень синього світла: Сертифіковано TÜV Rheinland для захисту здоров'я очей;
- Чіткий звук: пропонуює якісний звук.
Відгуки покупців про Монітор Gigabyte 24.5" Gaming GS25F2A IPS Black 240Hz
Картинка яркая не тусклая, контрастная смотреть приятно и в играх и в видео все детали видно четко без размытия,плавность хорошая, в играх всё двигается быстро и без дерганий, для глаз комфортный нет усталости напряжения, удобный монитор, отличный вариант для игор.