Монітор Gigabyte 34" Gaming G34WQC2 VA Black Curved 200Hz
Артикул: 591948
Арт. 591948
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
14 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
14 999 ₴
В наявності
14 999 ₴
В наявності
від 5 000 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 34"
/ Роздільна здатність екрану - 3440х1440
/ Тип матриці - VA
/ Частота оновлення - 200 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 450 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Gigabyte 34" Gaming G34WQC2 VA Black Curved 200Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 34" |
| Роздільна здатність екрану: | 3440х1440 |
| Тип матриці: | VA |
| Частота оновлення: | 200 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 450 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 21:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 4000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 2 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 37 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 808х404.6-534.6х220 мм |
| Вага: | 7.36 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Gigabyte 34" Gaming G34WQC2 VA Black Curved 200Hz
Роль монітора в ігровому процесі часто недооцінюється. Правда в тому, що з правильним дисплеєм можна досягти синергії та реалістичного сприйняття продуктивності вашого комп’ютера.
Ігрові монітори GIGABYTE поєднують функціональність з відмінною якістю збірки. Власники цих дисплеїв можуть насолоджуватися високою якістю зображення та справжньою швидкістю реагування під час гри, без зайвої екстравагантності чи надмірного візуального акценту.
Native 1500R
Ваше надзвичайне занурення в гру!
34-дюймова панель VA 1500R забезпечує зображення, яке ближче до людського ока, ніж плоский монітор, даруючи вам ще більше занурення в гру.
Простий, але стильний
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття, створені для функціональних та естетичних характеристик, додають йому ще більше особливостей.
Ергономічний дизайн
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE має ексклюзивну підставку, яка ергономічно розроблена для широкого діапазону регулювання висоти та нахилу.
Ігрові монітори GIGABYTE поєднують функціональність з відмінною якістю збірки. Власники цих дисплеїв можуть насолоджуватися високою якістю зображення та справжньою швидкістю реагування під час гри, без зайвої екстравагантності чи надмірного візуального акценту.
Native 1500R
Ваше надзвичайне занурення в гру!
34-дюймова панель VA 1500R забезпечує зображення, яке ближче до людського ока, ніж плоский монітор, даруючи вам ще більше занурення в гру.
Простий, але стильний
Обтічний зовнішній вигляд відображає простоту філософії дизайну ігрової серії GIGABYTE, а міцна підставка та матове покриття, створені для функціональних та естетичних характеристик, додають йому ще більше особливостей.
Ергономічний дизайн
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE має ексклюзивну підставку, яка ергономічно розроблена для широкого діапазону регулювання висоти та нахилу.
Відгуки покупців про Монітор Gigabyte 34" Gaming G34WQC2 VA Black Curved 200Hz