Монітор Gigabyte 34" Gaming MO34WQC2 OLED Black Curved 240Hz
Артикул: 591801
Арт. 591801
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
40 999 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
3
40 999 ₴
В наявності
40 999 ₴
В наявності
від 13 667 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 34"
/ Роздільна здатність екрану - 3440х1440
/ Тип матриці - OLED
/ Частота оновлення - 240 Гц
/ Час реакції - 0.03 мс
/ Яскравість - 250 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Gigabyte 34" Gaming MO34WQC2 OLED Black Curved 240Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 34" |
| Роздільна здатність екрану: | 3440х1440 |
| Тип матриці: | OLED |
| Частота оновлення: | 240 Гц |
| Час реакції: | 0.03 мс |
| Яскравість: | 250 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 21:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1500000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 1хUSB Type-C, mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вигнутий екран: | так |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х3 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB3.2 |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium Pro |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 48 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 811.7х465.3-595.3х244.3 мм |
| Вага: | 9.86 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Gigabyte 34" Gaming MO34WQC2 OLED Black Curved 240Hz
Захоплююче. Революційне.
Зануртеся у світ неперевершеного реалізму з MO34WQC2. Завдяки 34-дюймовій вигнутій OLED-панелі він забезпечує революційну продуктивність із захоплюючими візуальними ефектами, а все це при вражаючій частоті оновлення 240 Гц, що гарантує плавну анімацію без розмиття.
Ідеальна піксельна роздільна здатність
34-дюймова вигнута OLED-панель забезпечує безкомпромісну якість зображення 2K і неперевершену продуктивність в іграх, аж до кожного пікселя.
OLED
Побачте, як кольори вибухають з неперевершеною яскравістю, висвітлюючи кожну нюансу, а контрасти досягають межі нескінченності, відкриваючи приховані можливості.
Ігрові монітори GIGABYTE покращують ваш ігровий процес завдяки набору вбудованих тактичних функцій допомоги, розроблених для того, щоб надати вам перевагу в точності та контролі.
Натхненні вами
Насолоджуйтесь ігровим досвідом завдяки інтуїтивному керуванню та потужному програмному забезпеченню, що дозволяє вам зосередитися на найважливішому — перемозі.
GIGABYTE OLED
Використання алгоритму на основі штучного інтелекту для мінімізації ризиків вигоряння екрану та його застосування в наборі технологій захисту OLED з мінімальним втручанням.
Зануртеся у світ неперевершеного реалізму з MO34WQC2. Завдяки 34-дюймовій вигнутій OLED-панелі він забезпечує революційну продуктивність із захоплюючими візуальними ефектами, а все це при вражаючій частоті оновлення 240 Гц, що гарантує плавну анімацію без розмиття.
Ідеальна піксельна роздільна здатність
34-дюймова вигнута OLED-панель забезпечує безкомпромісну якість зображення 2K і неперевершену продуктивність в іграх, аж до кожного пікселя.
OLED
Побачте, як кольори вибухають з неперевершеною яскравістю, висвітлюючи кожну нюансу, а контрасти досягають межі нескінченності, відкриваючи приховані можливості.
Ігрові монітори GIGABYTE покращують ваш ігровий процес завдяки набору вбудованих тактичних функцій допомоги, розроблених для того, щоб надати вам перевагу в точності та контролі.
Натхненні вами
Насолоджуйтесь ігровим досвідом завдяки інтуїтивному керуванню та потужному програмному забезпеченню, що дозволяє вам зосередитися на найважливішому — перемозі.
GIGABYTE OLED
Використання алгоритму на основі штучного інтелекту для мінімізації ризиків вигоряння екрану та його застосування в наборі технологій захисту OLED з мінімальним втручанням.
Відгуки покупців про Монітор Gigabyte 34" Gaming MO34WQC2 OLED Black Curved 240Hz