Монітор Iiyama 23.8" ProLite T2454MSC-B2AG IPS Black
Артикул: 579687
Арт. 579687
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 20.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 23.8"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 75 Гц
/ Час реакції - 4 мс
/ Яскравість - 300 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - є
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монітор Iiyama 23.8" ProLite T2454MSC-B2AG IPS Black
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 23.8" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 75 Гц |
| Час реакції: | 4 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Сенсорний: | так |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | 1хUSB Type-B, mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | є |
| Потужність аудіосистеми: | 2х2 Вт |
| Поворотний екран (Pivot): | відсутній |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | є |
| Додатково | |
| Концентратор USB: | 2хUSB3.2 |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 17 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 540х371х238.5 мм |
| Вага: | 5.6 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монітор Iiyama 23.8" ProLite T2454MSC-B2AG IPS Black
ProLite T2454MSC-B2AG — це 23.8-дюймовий сенсорний монітор, що поєднує високу якість зображення з передовою інтерактивною функціональністю. Він ідеально підходить для професійного використання в роздрібній торгівлі, інтерактивних вивісках, навчанні та презентаціях.
IPS-панелі відзначаються широкими кутами огляду, природними кольорами та високою точністю відтворення. Вони особливо добре підходять для роботи з графікою та кольором.
Ємнісна сенсорна 10-точкова технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, наклеєних на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається пальцем скла. Завдяки використанню скляної поверхні, такі дисплеї відрізняються підвищеною зносостійкістю: навіть подряпини на екрані не помітно впливають на його сенсорну функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення та допускає керування не тільки за допомогою пальців, але й магнітною авторучкою.
Антиблікове покриття допомагає зменшити відблиски від зовнішніх джерел світла, покращуючи відтворення кольорів та контрастність.
Монітор оснащений гнучкою підставкою, що забезпечуює максимальний комфорт для інтерактивної роботи.
Цей монітор є надійним і універсальним рішенням для інтерактивних завдань, де потрібна висока якість зображення та точна сенсорна взаємодія.
IPS-панелі відзначаються широкими кутами огляду, природними кольорами та високою точністю відтворення. Вони особливо добре підходять для роботи з графікою та кольором.
Ємнісна сенсорна 10-точкова технологія базується на використанні сенсорної сітки з найтонших провідників, наклеєних на скляну поверхню панелі. Дотик розпізнається за зміною електричних характеристик сенсорної сітки, коли користувач торкається пальцем скла. Завдяки використанню скляної поверхні, такі дисплеї відрізняються підвищеною зносостійкістю: навіть подряпини на екрані не помітно впливають на його сенсорну функціональність. Технологія забезпечує відмінну якість зображення та допускає керування не тільки за допомогою пальців, але й магнітною авторучкою.
Антиблікове покриття допомагає зменшити відблиски від зовнішніх джерел світла, покращуючи відтворення кольорів та контрастність.
Монітор оснащений гнучкою підставкою, що забезпечуює максимальний комфорт для інтерактивної роботи.
Цей монітор є надійним і універсальним рішенням для інтерактивних завдань, де потрібна висока якість зображення та точна сенсорна взаємодія.
Відгуки покупців про Монітор Iiyama 23.8" ProLite T2454MSC-B2AG IPS Black