Монiтор Samsung 27" Odyssey G4 (LS27HG400EIXUA) IPS Black 300Hz
Артикул: 604447
Арт. 604447
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
8 999 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
8
8 999 ₴
В наявності
8 999 ₴
В наявності
від 1 125 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 26.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Діагональ екрану - 27"
/ Роздільна здатність екрану - 1920x1080
/ Тип матриці - IPS
/ Частота оновлення - 300 Гц
/ Час реакції - 1 мс
/ Яскравість - 300 кд/м2
/ Вбудована аудіосистема - відсутня
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Монiтор Samsung 27" Odyssey G4 (LS27HG400EIXUA) IPS Black 300Hz
| Дисплей | |
|---|---|
| Діагональ екрану: | 27" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1080 |
| Тип матриці: | IPS |
| Частота оновлення: | 300 Гц |
| Час реакції: | 1 мс |
| Яскравість: | 300 кд/м2 |
| Співвідношення сторін: | 16:9 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| Контрастність: | 1000:1 |
| Поверхня екрану: | матова |
| Роз'єми | |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| DVI: | відсутній |
| HDMI: | 1 |
| DisplayPort: | 1 |
| Додаткові роз'єми: | mini-jack 3.5 мм |
| Особливості | |
| Вбудована аудіосистема: | відсутня |
| Поворотний екран (Pivot): | є |
| Регулювання по висоті: | є |
| Kensington Lock: | відсутній |
| Геймерські: | так |
| Додатково | |
| Ігрові технології: | AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор: | так |
| Споживана потужність (в роботі): | 48 Вт |
| VESA: | 100х100 мм |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 614x517.8x250.2 мм |
| Вага: | 4 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Монiтор Samsung 27" Odyssey G4 (LS27HG400EIXUA) IPS Black 300Hz
Роздільна здатність FHD і IPS-панель
Пориньте в зображення, яке виглядає по-справжньому живим. IPS-екран забезпечує точну передачу кольорів, кут огляду 178° і стабільну чіткість навіть при погляді збоку. Більша кількість деталей і реалістичне відображення роблять ігровий світ ще більш насиченим і правдоподібним.
Частота 300 Гц і відгук 1 мс
Кожен кадр — у максимальній швидкості. Оновлення 300 Гц позбавляє від затримок і створює неймовірно плавне зображення, а час відгуку 1 мс допомагає миттєво реагувати на те, що відбувається. Побачили суперника — атакуйте без зволікання: зображення залишається чітким навіть у найдинамічніших сценах.
Підтримка синхронізації Nvidia G-Sync
Отримайте плавний і стабільний ігровий процес без артефактів. Технологія G-Sync синхронізує роботу відеокарти і матриці, усуваючи підвішування і розриви кадру. У поєднанні з AMD FreeSync Premium монітор забезпечує максимально рівне відображення навіть у швидких і насичених екшен-сценах — це ваша серйозна перевага в бою.
Ергономічна підставка
Комфорт — запорука перемоги. Налаштовуйте висоту, кут нахилу і поворот екрану саме так, як потрібно вам. Гнучкі регулювання допомагають розташувати монітор максимально зручно, щоб ви могли зосередитися на грі і не втрачали супротивників з поля зору.
Пориньте в зображення, яке виглядає по-справжньому живим. IPS-екран забезпечує точну передачу кольорів, кут огляду 178° і стабільну чіткість навіть при погляді збоку. Більша кількість деталей і реалістичне відображення роблять ігровий світ ще більш насиченим і правдоподібним.
Частота 300 Гц і відгук 1 мс
Кожен кадр — у максимальній швидкості. Оновлення 300 Гц позбавляє від затримок і створює неймовірно плавне зображення, а час відгуку 1 мс допомагає миттєво реагувати на те, що відбувається. Побачили суперника — атакуйте без зволікання: зображення залишається чітким навіть у найдинамічніших сценах.
Підтримка синхронізації Nvidia G-Sync
Отримайте плавний і стабільний ігровий процес без артефактів. Технологія G-Sync синхронізує роботу відеокарти і матриці, усуваючи підвішування і розриви кадру. У поєднанні з AMD FreeSync Premium монітор забезпечує максимально рівне відображення навіть у швидких і насичених екшен-сценах — це ваша серйозна перевага в бою.
Ергономічна підставка
Комфорт — запорука перемоги. Налаштовуйте висоту, кут нахилу і поворот екрану саме так, як потрібно вам. Гнучкі регулювання допомагають розташувати монітор максимально зручно, щоб ви могли зосередитися на грі і не втрачали супротивників з поля зору.
Відгуки покупців про Монiтор Samsung 27" Odyssey G4 (LS27HG400EIXUA) IPS Black 300Hz
Хіти продажівДивитися все