Монiтор Samsung 27" Odyssey G5 G50D (LS27FG500EIXUA) IPS Black 180Hz
Артикул:  578163
Арт.  578163
Безкоштовна доставка
8
У кошику
8
Діагональ екрану - 27" / Роздільна здатність екрану - 2560х1440 / Тип матриці - IPS / Частота оновлення - 180 Гц / Час реакції - 1 мс / Яскравість - 350 кд/м2 / Вбудована аудіосистема - відсутня /
Дисплей
Діагональ екрану: 27"
Тип матриці: IPS
Частота оновлення: 180 Гц
Співвідношення сторін: 16:9
Поверхня екрану: матова
Роз'єми
VGA (D-Sub): відсутній
DVI: відсутній
HDMI: 1
DisplayPort: 1
Додаткові роз'єми: mini-jack 3.5 мм
Особливості
Вбудована аудіосистема: відсутня
Поворотний екран (Pivot): є
Регулювання по висоті: є
Kensington Lock: відсутній
Геймерські: так
Додатково
Ігрові технології: AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync
Безрамковий монітор: так
Споживана потужність (в роботі): 21 Вт
VESA: 100х100 мм
Фізичні характеристики
Габарити (ШхВхГ): 614.0х517.8x250.2 мм
Вага: 4.1 кг
Колір: чорний
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Фантастична реальність
Реагуйте в режимі реального часу
AMD FreeSync
Знаходьте приховані деталі, які інші не помічали
Режим захисту очей та зниження мерехтіння екрану