Моноблок HP OmniStudio X 32-c0000ua (B46JKEA) Win11 Silver
Артикул: 600892
Арт. 600892
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
107 106 ₴
Безкоштовна доставка
2
3
6
107 106 ₴
В наявності
107 106 ₴
В наявності
від 17 851 ₴ / міс
2
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 05.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core Ultra 7 155H
/ Об'єм оперативної пам'яті - 32 ГБ
/ Діагональ екрану - 31.5"
/ Модель відеокарти - NVIDIA GeForce RTX 4050
/ Ємність SSD накопичувача - 1 ТБ
/ Операційна система - Windows 11 Home
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Моноблок HP OmniStudio X 32-c0000ua (B46JKEA) Win11 Silver
| Процесор | |
|---|---|
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 7 155H |
| Кількість ядер процесора: | 16 |
| Базова частота процесора: | 1.4 - 4.8 ГГц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 31.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 3840х2160 |
| Тип матриці: | IPS |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Модель відеокарти: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм пам'яті відеокарти: | 6 ГБ |
| Накопичувач | |
| Тип накопичувача: | SSD |
| Ємність SSD накопичувача: | 1 ТБ |
| Оптичний привод | |
| Оптичний привод: | без приводу |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Home |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Роз'єми | |
| USB 3.x: | 4 + 1 Type-C |
| HDMI: | 2 |
| DisplayPort: | відсутній |
| LAN: | 2500 Мбіт/с |
| Audio: | відсутній |
| Додатково | |
| Веб-камера: | 5 МП |
| Мікрофон: | є |
| Клавіатура та миша в комплекті: | бездротові |
| Блок живлення | |
| Потужність БЖ: | 280 Вт |
| Фізичні параметри | |
| Габарити (ШхВхГ): | 715х566х200 мм |
| Вага: | 9.6 кг |
| Колір: | сріблястий |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Моноблок HP OmniStudio X 32-c0000ua (B46JKEA) Win11 Silver
HP OmniStudio X AiO 32
Працюйте з найвимогливішими завданнями разом із моноблоком HP OmniStudio X All-in-One 31,5", оснащеним потужним процесором Intel Core Ultra. Великий 4K-дисплей забезпечує чітке й насичене зображення, а швидкісне підключення допомагає легко перемикатися між роботою та відпочинком. Інтелектуальні функції на основі ШІ та рішення для комфорту користувача роблять щоденну роботу ще зручнішою.
Ефективність, що працює на вас
Сучасний процесор Intel Core Ultra, швидке підключення, розширений набір портів і інтеграція Copilot у Windows допомагають легко справлятися з багатозадачністю та підвищують продуктивність.
Більше можливостей для спілкування та яскраве зображення
Насолоджуйтеся деталізованим 4K-дисплеєм і проводьте відеодзвінки на новому рівні завдяки камері 5 МП та функціям Windows Studio Effects, що покращують якість зображення.
Комфорт і турбота про користувача
Інтелектуальні функції здорового користування, зокрема нагадування про правильну дистанцію до екрана та контроль часу перед монітором, допомагають підтримувати баланс під час роботи.
Відповідальний підхід до виробництва
Корпус створено з використанням перероблених металів і пластику. Пристрій має сертифікацію EPEAT Gold Climate+ та ENERGY STAR, що підтверджує його енергоефективність і екологічність.
Працюйте з найвимогливішими завданнями разом із моноблоком HP OmniStudio X All-in-One 31,5", оснащеним потужним процесором Intel Core Ultra. Великий 4K-дисплей забезпечує чітке й насичене зображення, а швидкісне підключення допомагає легко перемикатися між роботою та відпочинком. Інтелектуальні функції на основі ШІ та рішення для комфорту користувача роблять щоденну роботу ще зручнішою.
Ефективність, що працює на вас
Сучасний процесор Intel Core Ultra, швидке підключення, розширений набір портів і інтеграція Copilot у Windows допомагають легко справлятися з багатозадачністю та підвищують продуктивність.
Більше можливостей для спілкування та яскраве зображення
Насолоджуйтеся деталізованим 4K-дисплеєм і проводьте відеодзвінки на новому рівні завдяки камері 5 МП та функціям Windows Studio Effects, що покращують якість зображення.
Комфорт і турбота про користувача
Інтелектуальні функції здорового користування, зокрема нагадування про правильну дистанцію до екрана та контроль часу перед монітором, допомагають підтримувати баланс під час роботи.
Відповідальний підхід до виробництва
Корпус створено з використанням перероблених металів і пластику. Пристрій має сертифікацію EPEAT Gold Climate+ та ENERGY STAR, що підтверджує його енергоефективність і екологічність.
Відгуки покупців про Моноблок HP OmniStudio X 32-c0000ua (B46JKEA) Win11 Silver