Морозильна камера Gorenje F492PW
Артикул: 514978
Арт. 514978
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 27.04.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - камера
/ Корисний об'єм - 81 л
/ Система розморожування - ручне розморожування
/ Потужність заморожування - 10 кг/добу
/ Тип компресора - звичайний
/ Клас енергоспоживання - А++
/ Тип управління - механічне
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Морозильна камера Gorenje F492PW
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | камера |
| Основнi характеристики | |
| Корисний об'єм: | 81 л |
| Система розморожування: | ручне розморожування |
| Кількість полиць/секцій: | 3 |
| Технічні характеристики | |
| Потужність заморожування: | 10 кг/добу |
| Автономне збереження холоду: | 24 год |
| Рівень шуму: | 40 дБ |
| Тип компресора: | звичайний |
| Енергоефективність | |
| Клас енергоспоживання: | А++ |
| Енергоспоживання: | 141 кВт/рік |
| Керування | |
| Тип управління: | механічне |
| Особливості | |
| Перевішування дверцят: | є |
| Наявність дисплея: | без дисплея |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити (ШхВхГ): | 84.5х56х57.9 см |
| Колір: | білий |
| Вага: | 34 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Морозильна камера Gorenje F492PW
Форм-фактор морозильної камери забезпечує великий об’єм при компактних розмірах. Пристрій чудово підійде для будь-якого приміщення, а ваші продукти будуть завжди доступні.
Міцна пластикова форма для виготовлення кубиків льоду проста у використанні та гарантує, що кубики льоду завжди будуть під рукою.
Покращена система охолодження дає змогу досягати низьких показників енергоспоживання. Морозильні камери класу А++ споживають на 40% менше енергії, ніж прилади класу А.
Оптимальна температура для морозильної камери становить -18°C.
Міцна пластикова форма для виготовлення кубиків льоду проста у використанні та гарантує, що кубики льоду завжди будуть під рукою.
Покращена система охолодження дає змогу досягати низьких показників енергоспоживання. Морозильні камери класу А++ споживають на 40% менше енергії, ніж прилади класу А.
Оптимальна температура для морозильної камери становить -18°C.
Відгуки покупців про Морозильна камера Gorenje F492PW