Мультимейкер Tefal SW614
Артикул: 265333
Арт. 265333
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
2 499 ₴
Безкоштовна доставка
17
9
15
2 499 ₴
В наявності
2 499 ₴
В наявності
від 147 ₴ / міс
17
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
9
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
15
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 21.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - мультимейкер
/ Потужність - 700 Вт
/ Кількість відділень основної пластини - 1 відділення
/ Змінні панелі - зі знімними панелями
/ Антипригарне покриття форми - є
/ Регулювання температури - відсутнє
/ Матеріал корпусу - пластик
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультимейкер Tefal SW614
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультимейкер |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 700 Вт |
| Кількість відділень основної пластини: | 1 відділення |
| Оснащення | |
| Індикатор роботи: | є |
| Індикатор готовності: | є |
| Додатково: | можливість вертикального зберігання |
| Особливості | |
| Змінні панелі: | зі знімними панелями |
| Антипригарне покриття форми: | є |
| Ручка, що не нагрівається: | відсутні |
| Регулювання температури: | відсутнє |
| Пластини в комплекті | |
| Пластини для сендвічів / бутербродів: | є |
| Пластини для грилю: | є |
| Пластини для вафель: | є |
| Фізичні характеристики | |
| Колір: | чорний із сірим |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Розміри: | 9.5 х 25 х 27.5 см |
| Вага: | 2.93 кг |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультимейкер Tefal SW614
Багатофункціональна: Вафлі, підсмажені бутерброди, гриль та паніні
Багатофункціональна: 3 набори знімних пластин для швидкого та легкого приготування страв у будь-який час.
Знімні пластини
Антипригарне покриття
Легке в очищенні - придатне для миття у посудомийній машині
Індикатори увімкнення/вимкнення та завершення розігрівання
Легка у використанні
Вертикальне зберігання
Легко зберігати
Багатофункціональна: 3 набори знімних пластин для швидкого та легкого приготування страв у будь-який час.
Знімні пластини
Антипригарне покриття
Легке в очищенні - придатне для миття у посудомийній машині
Індикатори увімкнення/вимкнення та завершення розігрівання
Легка у використанні
Вертикальне зберігання
Легко зберігати
Відгуки покупців про Мультимейкер Tefal SW614