Мультипіч Ariete 4626/00
Артикул: 516874
Арт. 516874
-11%
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Безкоштовна доставка
4
3
4
В наявності
В наявності
від 1 000 ₴ / міс
4
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 31.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 1300 Вт
/ Об'єм чаші - 6 л
/ Тип управління - сенсорне керування
/ Таймер відстрочки старту - з таймером
/ Знімна чаша - зі знімною чашею
/ Кількість програм - 8 шт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультипіч Ariete 4626/00
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультипіч |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 1300 Вт |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН |
| Об'єм чаші: | 6 л |
| Об'єм з розширювальним кільцем: | без розширювального кільця |
| Матеріал корпусу: | метал, пластик |
| Робоча температура: | 80 - 200 °C |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне керування |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Таймер відстрочки старту: | з таймером |
| Оглядове вікно: | є |
| Нековзні ніжки: | є |
| Термостат: | з термостатом |
| Знімна чаша: | зі знімною чашею |
| Програми | |
| Кількість програм: | 8 шт |
| Програми: | випічка, смаження у фритюрі, запікання овочів та м'яса, розморожування/розігрів, томлення/гасіння |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 23 х 35 х 33 см |
| Вага: | 4.2 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультипіч Ariete 4626/00
Мультипіч ARIETE 4626/00 (00C462600AR0) – сучасний та універсальний кухонний прилад, що поєднує різні режими приготування, такі як піч, гриль та конвекція. З великою об’ємною камерою та електронним керуванням, ця мультипіч дозволяє легко приготувати страви для всієї родини. Її стильний дизайн і системи безпеки роблять її привабливим і надійним вибором для сучасної кухні.
Мультипіч ARIETE 4626/00 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, функціональність та сучасний дизайн у своїй кулінарії.
Мультипіч ARIETE 4626/00 – це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість, функціональність та сучасний дизайн у своїй кулінарії.
Відгуки покупців про Мультипіч Ariete 4626/00
Хіти продажівДивитися все