Мультипіч Bosch MAF462B1
Артикул: 607867
Арт. 607867
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
5 699 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
6
5 699 ₴
В наявності
5 699 ₴
В наявності
від 950 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 15.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 2050 Вт
/ Об'єм чаші - 6.1 л
/ Тип управління - сенсорне керування
/ Таймер відстрочки старту - без таймера
/ Знімна чаша - зі знімною чашею
/ Кількість програм - 7 шт
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 24 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультипіч Bosch MAF462B1
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультипіч |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 2050 Вт |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН |
| Об'єм чаші: | 6.1 л |
| Об'єм з розширювальним кільцем: | без розширювального кільця |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | 40 - 200 °C |
| Модель: | MAF462B1 |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне керування |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Таймер відстрочки старту: | без таймера |
| Оглядове вікно: | відсутнє |
| Нековзні ніжки: | відсутні |
| Термостат: | з термостатом |
| Знімна чаша: | зі знімною чашею |
| Програми | |
| Кількість програм: | 7 шт |
| Програми: | хліб, риба, картопля фрі, підтримання тепла, м'ясо, випічка, птиця, овочі |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 27.6 х 33.2 х 38.5 см |
| Вага: | 4.9 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультипіч Bosch MAF462B1
Мультипіч Bosch MAF462B1 від німецьких розробників 2025 року випуску. Модель середнього цінового сегмента представлена у баштовому чорному корпусі з кошиком об`ємом 6.1 л для приготування без обмежень за розмірами продуктів. Вся внутрішня камера швидко прогрівається та рівномірно пропікає страву завдяки двом ТЕНам зверху і знизу загальною потужністю 2050 Вт. Діапазон робочих температур становить 40 – 200 °С.
Кошик з антипригарним покриттям розрахований на тривалий термін експлуатації та простоту очищення. У комплект входить решітка та шампури для запікання шашличків з усебічним тепловим впливом. Асортимент програм включає картоплю фрі, м`ясо, овочі, птицю, рибу, хліб, випічку і розморожування. Блюдо підтримується теплим до моменту вилучення. Безпеку в процесі роботи забезпечує система контролю температури та автопауза при вилученні кошика.
Кошик з антипригарним покриттям розрахований на тривалий термін експлуатації та простоту очищення. У комплект входить решітка та шампури для запікання шашличків з усебічним тепловим впливом. Асортимент програм включає картоплю фрі, м`ясо, овочі, птицю, рибу, хліб, випічку і розморожування. Блюдо підтримується теплим до моменту вилучення. Безпеку в процесі роботи забезпечує система контролю температури та автопауза при вилученні кошика.
Відгуки покупців про Мультипіч Bosch MAF462B1