Мультипіч Ergo AF-1505
Артикул: 539726
Арт. 539726
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 31.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 2000 Вт
/ Об'єм чаші - 12 л
/ Тип управління - сенсорне керування
/ Таймер відстрочки старту - без таймера
/ Знімна чаша - зі знімною чашею
/ Кількість програм - 8 шт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультипіч Ergo AF-1505
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | аерогриль |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 2000 Вт |
| Нагрівальний елемент: | ТЕН |
| Об'єм чаші: | 12 л |
| Об'єм з розширювальним кільцем: | без розширювального кільця |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | 80 - 200 °C |
| Модель: | AF-1505 |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне керування |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Таймер відстрочки старту: | без таймера |
| Кришка: | відкидна |
| Оглядове вікно: | є |
| Нековзні ніжки: | відсутні |
| Термостат: | з термостатом |
| Знімна чаша: | зі знімною чашею |
| Програми | |
| Кількість програм: | 8 шт |
| Програми: | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі, запікання овочів та м'яса, розморожування/розігрів |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 38.5 х 34 х 32.5 см |
| Вага: | 7.2 кг |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультипіч Ergo AF-1505
МІСТКА ТА ПОТУЖНИЙ АЕРОГРИЛЬ ДЛЯ ШИРОКОГО КОЛА КУЛІНАРНИХ ЗАДАЧ
Багатофункціональна піч ERGO AF-1505 – відмінний спосіб легко, просто та швидко приготувати як популярні, так і вишукані страви без зайвих зусиль. Її містка чаша з антипригарним покриттям має об’єм 12 літрів, що разом із потужністю печі 2000 Вт дає змогу готувати для максимальної кількості членів родини чи ваших гостей.
АЕРОГРИЛЬ – НАЙКРАЩИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ
Приготування в аерогрилі з мінімальною кількістю олії або взагалі без неї допомагає продуктам зберігати максимум поживних речовин, а користувачам – харчуватися лише здоровими стравами. Їжа виходить із хрусткою скоринкою, але без шкідливого ефекту смаження в олії.
ЗРУЧНЕ ТА ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ СЕНСОРНІЙ ПАНЕЛІ
Яскравий і інформативний LED-дисплей показую всю необхідну інформацію про режими та стан приготування, а зручна сенсорна панель дозволяє лише одним дотиком керувати процесом приготування улюблених страв.
8 ПРОГРАМ І ПОВНОЦІННИЙ ГРИЛЬ З ВЕРТЕЛЕМ
Мультипіч ERGO AF-1505 дає змогу готувати їжу відповідно до однієї з 8 готових програм або налаштувати процес приготування за власним бажанням. У даній моделі ви можете готувати страви з м’яса, птиці, риби, морепродуктів, тіста, а також смажити й запікати овочі та навіть робити сухофрукти. За допомогою режиму гриля та завдяки вертелю, який входить до комплекту, можна запікати цілу курку й отримувати ніжній готовий продукт з неперевершеною скоринкою.
НАДІЙНА Й БЕЗПЕЧНА КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Модель ERGO AF-1505 виготовлена з найкращих матеріалів із дотриманням усіх сучасних технологій безпеки, тож виробник гарантує тривалий час безвідмовної експлуатації та дає сервісну гарантую терміном 2 роки. До комплекту поставки входить усе необхідне: піддон для крихт, вертель для гриля, решітка гриль, ручка для решітки та інструкція.
Багатофункціональна піч ERGO AF-1505 – відмінний спосіб легко, просто та швидко приготувати як популярні, так і вишукані страви без зайвих зусиль. Її містка чаша з антипригарним покриттям має об’єм 12 літрів, що разом із потужністю печі 2000 Вт дає змогу готувати для максимальної кількості членів родини чи ваших гостей.
АЕРОГРИЛЬ – НАЙКРАЩИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ
Приготування в аерогрилі з мінімальною кількістю олії або взагалі без неї допомагає продуктам зберігати максимум поживних речовин, а користувачам – харчуватися лише здоровими стравами. Їжа виходить із хрусткою скоринкою, але без шкідливого ефекту смаження в олії.
ЗРУЧНЕ ТА ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ ЗАВДЯКИ СЕНСОРНІЙ ПАНЕЛІ
Яскравий і інформативний LED-дисплей показую всю необхідну інформацію про режими та стан приготування, а зручна сенсорна панель дозволяє лише одним дотиком керувати процесом приготування улюблених страв.
8 ПРОГРАМ І ПОВНОЦІННИЙ ГРИЛЬ З ВЕРТЕЛЕМ
Мультипіч ERGO AF-1505 дає змогу готувати їжу відповідно до однієї з 8 готових програм або налаштувати процес приготування за власним бажанням. У даній моделі ви можете готувати страви з м’яса, птиці, риби, морепродуктів, тіста, а також смажити й запікати овочі та навіть робити сухофрукти. За допомогою режиму гриля та завдяки вертелю, який входить до комплекту, можна запікати цілу курку й отримувати ніжній готовий продукт з неперевершеною скоринкою.
НАДІЙНА Й БЕЗПЕЧНА КОНСТРУКЦІЯ ТА ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ
Модель ERGO AF-1505 виготовлена з найкращих матеріалів із дотриманням усіх сучасних технологій безпеки, тож виробник гарантує тривалий час безвідмовної експлуатації та дає сервісну гарантую терміном 2 роки. До комплекту поставки входить усе необхідне: піддон для крихт, вертель для гриля, решітка гриль, ручка для решітки та інструкція.
Відгуки покупців про Мультипіч Ergo AF-1505
Хіти продажівДивитися все