Мультипіч Philco PHAF 2000
Артикул: 588748
Арт. 588748
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 31.03.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Потужність - 1200 Вт
/ Об'єм чаші - 5.5 л
/ Тип управління - сенсорне керування
/ Таймер відстрочки старту - без таймера
/ Знімна чаша - зі знімною чашею
/ Кількість програм - 8 шт
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультипіч Philco PHAF 2000
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультипіч |
| Основнi характеристики | |
| Потужність: | 1200 Вт |
| Об'єм чаші: | 5.5 л |
| Об'єм з розширювальним кільцем: | без розширювального кільця |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Робоча температура: | 40 - 200 °C |
| Модель: | PHAF 2000 |
| Керування | |
| Тип управління: | сенсорне керування |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Таймер відстрочки старту: | без таймера |
| Оглядове вікно: | є |
| Нековзні ніжки: | відсутні |
| Термостат: | з термостатом |
| Знімна чаша: | зі знімною чашею |
| Програми | |
| Кількість програм: | 8 шт |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 24.8 х 29.7 х 28.8 см |
| Колір: | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультипіч Philco PHAF 2000
Мультипіч-аерофритюрниця Philco PHAF 2000 оснащена скляною ємністю для смаження, яка на відміну від пластикових чи тефлонових ємностей, не виділяє шкідливих речовин. Високоякісне скло дозволяє контролювати процес приготування улюблених страв від початку до кінця, і вам не потрібно постійно доставати ємність. Завдяки використанню гарячого повітря, страви виходять набагато кориснішими та потребують для готування значно менше олії.
Ємність для смаження має великий об’єм 5,5 літрів, що ідеально підходить для великих сімей. Аєрофритюрниця оснащена сенсорним світлодіодним дисплеєм, який дозволяє легко вибирати попередньо встановлені програми, такі як функція розморожування або виставляти ручні налаштування. Діапазон температур від 40 до 200°C пропонує широкий спектр можливостей для приготування різних рецептів, а завдяки прозорій чаші на 360° ви можете впевнено готувати різні види м’яса, риби, сиру або навіть десерти.
Завдяки технології смаження гарячим повітрям ви можете рівномірно готувати інгредієнти з мінімальним використанням олії, отримуючи при цьому як хрустку скоринку, так і соковиту внутрішню частину. Їжа не плаває в олії, вона готується дбайливіше, здоровіше та швидше. Завдяки круговому огляду в чашу та внутрішньому освітленню, ви можете контролювати процес приготування крок за кроком. Обладнання включає решітку для смаження та протиковзкий килимок.
Ємність для смаження має великий об’єм 5,5 літрів, що ідеально підходить для великих сімей. Аєрофритюрниця оснащена сенсорним світлодіодним дисплеєм, який дозволяє легко вибирати попередньо встановлені програми, такі як функція розморожування або виставляти ручні налаштування. Діапазон температур від 40 до 200°C пропонує широкий спектр можливостей для приготування різних рецептів, а завдяки прозорій чаші на 360° ви можете впевнено готувати різні види м’яса, риби, сиру або навіть десерти.
Завдяки технології смаження гарячим повітрям ви можете рівномірно готувати інгредієнти з мінімальним використанням олії, отримуючи при цьому як хрустку скоринку, так і соковиту внутрішню частину. Їжа не плаває в олії, вона готується дбайливіше, здоровіше та швидше. Завдяки круговому огляду в чашу та внутрішньому освітленню, ви можете контролювати процес приготування крок за кроком. Обладнання включає решітку для смаження та протиковзкий килимок.
Відгуки покупців про Мультипіч Philco PHAF 2000
Хіти продажівДивитися все