Мультиварка Delfa DMC-500
Артикул: 277627
Арт. 277627
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
1 425 ₴
Безкоштовна доставка
3
3
3
1 425 ₴
В наявності
1 425 ₴
В наявності
від 475 ₴ / міс
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
3
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 28.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - мультиварка
/ Споживана потужність - 700 Вт
/ Об'єм чаші - 4.0 л
/ Кількість програм приготування - 10 програм
/ Функція скороварки - без функції скороварки
/ Тип керування - електронне
/ Внутрішнє покриття чаші - антипригарное
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультиварка Delfa DMC-500
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультиварка |
| Основнi характеристики | |
| Споживана потужність: | 700 Вт |
| Об'єм чаші: | 4.0 л |
| Кількість програм приготування: | 10 програм |
| Функція скороварки: | без функції скороварки |
| Програми: | випічка, йогурт, каша, пароварка, підігрівання, плов, рис, смаження, суп, тушкування |
| Функції | |
| Пароварка: | є |
| Підтримка температури: | є |
| Розігрів: | є |
| Випічка: | є |
| Попереднє скасування автопідігріву: | відсутнє |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Знімна кришка: | відстутня |
| Керування | |
| Тип керування: | електронне |
| Smart керування: | відсутнє |
| Фізичні характеристики | |
| Таймер відтермінування приготування: | є |
| Внутрішнє покриття чаші: | антипригарное |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь/чорний |
| Розміри (В х Ш х Г): | 28 х 26.5 х 27.2 см |
| Вага: | 2.7 кг |
| Комплектація | |
| В комплекті: | мультиварка, чаша, ложка, мірна склянка |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультиварка Delfa DMC-500
Проста і практична мультиварка потужністю 700 Вт. DELFA DMC-500 має об’єм в 4 літри і оснащена функцією, яка підтримує блюдо теплим до моменту подачі на стіл. Перелік програм включає в себе наступні варіанти: рис, плов, йогурт, смаження, тушкування, випічка, підігрів, пароварка, суп, каша. Аксесуари в комплекті: мультиварка, каструля, лоток для пароварки, ложка для рису, мірний стакан, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон.
Відгуки покупців про Мультиварка Delfa DMC-500