Мультиварка-скороварка Edler ED-PC1806
Артикул: 511079
Арт. 511079
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
2 198 ₴
Безкоштовна доставка
7
4
7
2 198 ₴
В наявності
2 198 ₴
В наявності
від 314 ₴ / міс
7
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
4
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
7
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 29.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Тип - мультиварка
/ Споживана потужність - 900 Вт
/ Об'єм чаші - 5.0 л
/ Кількість програм приготування - 16 програм
/ Функція скороварки - з функцією скороварки
/ Тип керування - електронне
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Мультиварка-скороварка Edler ED-PC1806
| Тип | |
|---|---|
| Тип: | мультиварка |
| Основнi характеристики | |
| Споживана потужність: | 900 Вт |
| Об'єм чаші: | 5.0 л |
| Кількість програм приготування: | 16 програм |
| Функція скороварки: | з функцією скороварки |
| Програми: | варіння, випічка, смаження, запікання, йогурт, крупи, молочна каша, паста, плов, приготування на парі, розігрівання, соте, супи, томління, тушкування, холодець |
| Функції | |
| Пароварка: | є |
| Підтримка температури: | є |
| Розігрів: | є |
| Випічка: | є |
| Попереднє скасування автопідігріву: | відсутнє |
| Оснащення | |
| Дисплей: | з дисплеєм |
| Знімна кришка: | є |
| Керування | |
| Тип керування: | електронне |
| Smart керування: | відсутнє |
| Фізичні характеристики | |
| Ручне налаштування: | є |
| Таймер відтермінування приготування: | є |
| Колір корпусу: | нержавіюча сталь/чорний |
| Розміри (В х Ш х Г): | 34.5 x 32 x 32 см |
| Вага: | 4.6 кг |
| Комплектація | |
| В комплекті: | мультиварка, паровий кошик, мірний стакан, мірна ложка, інструкція, гарантійний талон |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Мультиварка-скороварка Edler ED-PC1806
Мультиварка-скороварка EDLER ED-PC1806 - чудовий помічник на кухні для сучасної господині і ви завжди отримаєте прекрасний результат у своїй кулінарній творчості.
Відгуки покупців про Мультиварка-скороварка Edler ED-PC1806