Накопичувач HDD 3.5" SATA 8TB Toshiba MG08 7200rpm 256MB (MG08ADA800E)
Артикул: 385360
Арт. 385360
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 27.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Накопичувач HDD 3.5" SATA 8TB Toshiba MG08 7200rpm 256MB (MG08ADA800E)
| Основнi характеристики | |
|---|---|
| Об'єм: | 8000 ГБ |
| Форм-фактор: | 3.5" |
| Інтерфейс: | SATAIII |
| Швидкість обертання шпинделя: | 7200 об/хв |
| Об'єм буфера: | 256 МБ |
| Рівень шуму: | 20 дБ |
| Енергоспоживання: | 9.6 Вт |
| Напрацювання на відмову: | 2 000 000 годин |
| Габарити: | 147х101.85х26.1 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Накопичувач HDD 3.5" SATA 8TB Toshiba MG08 7200rpm 256MB (MG08ADA800E)
MG08ADA800E від Тоshiba ємністю 8 ТБ з передовою 9-дисковою конструкцією і традиційним магнітним записом. Диск працює за технологією TDMR (two-dimensional magnetic recording - двомірний магнітний запис), який дозволяє збільшити не тільки щільність запису, але і продуктивність. Щільність збільшується завдяки зниженню ширини доріжок і розміру осередків.
Відгуки покупців про Накопичувач HDD 3.5" SATA 8TB Toshiba MG08 7200rpm 256MB (MG08ADA800E)