Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD60EFPX)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип: | HDD |
| Призначення: | для мережевих сховищ |
| Основнi характеристики | |
| Місткість накопичувача: | 6 ТБ |
| Форм-фактор: | 3.5" |
| Інтерфейс: | SATA III (SATA/600) |
| Об'єм буфера: | 256 MB |
| Швидкість обертання шпинделя: | 5400 об/хв |
| Максимальний рівень шуму: | 27 дБ |
| Час напрацювання на відмову: | 1 000 000 год |
| Швидкість передачі даних: | 180 Мб/с |
| Потужність | |
| Споживана потужність в режимі запису/читання: | до 6.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну: | 0.4 Вт |
| Серія | |
| Серія: | WD Red Plus |
| Додатково | |
| Робоча температура: | від 0°C до 65°C |
| Додаткова інформація: | удосконалена технологія балансування у двох площинах |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Вага: | 750 г |
| Висота: | 26.1 мм |
Відгуки покупців про Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD60EFPX)
Будьте уважні з дисками. Купував на цій неділі, поки доставили, приїхав, ось тіки дійшли руки до перевірки. Перевірка не пройшла м'яко кажучи. Диск на 6tb. Дійшло максимум до 30% і пішли суцільні беди - помаранчеві сектори (3с), зелені (1с), сині (error, сектори мертві взагалі, 925шт), сектори із затримкою 100мс - 3759. Це взагалі мені попався хлам не придатний. Диск якому у мене вже років 10 на 1tb має лише один помарачовий сектор, до 100шт із затримкою 100мс і ніяких бедів. Цей новий це просто абзац. Роблю звернення на обмін. Такі диски не припустимі. Обов'язково перевіряйте після покупки будь де, ніхто не застрахований від такого. Сподіваюсь питання вирішать швидко і наступний диск буде "без сюрпризів".
Доброго дня, Сергію. Дякуємо за детальний опис ситуації. Нам прикро, що з накопичувачем WD Red Plus 6TB WD60EFPX виникли такі проблеми під час перевірки. За замовленням №331883 вас вже направлено до сервісного центру для проведення діагностики. Після офіційного висновку СЦ питання буде вирішено відповідно до гарантійних умов. Розуміємо ваше занепокоєння та очікування швидкого вирішення.
По ситуации ниже: сервис дал заключение по браку винчестера, клик связался и предложил или возврат денежных средств, или замена на аналогичный. Так как от брака никто не застрахован, то принято было решение, о замене на такой же. Пришел, уже лучше упакован (просил акцентировать на это), проверил Викторией, поверхность винта норм.
Доброго дня. Дякуємо за ваше розуміння та за ваш відгук.
К сожалению, пришел с битыми секторами как в начале, так и в середине винчестера. Сразу поехал на сервис. Жду либо возврат денежных средств, либо замену на новый надлежащего качества.
Доброго дня, Олексію! Дякуємо, що повідомили про ситуацію. Шкода, що виникла така неприємність із накопичувачем. Як тільки отримаємо підтвердження від сервісного центру щодо дефекту, одразу зв’яжемося з вами для вирішення питання – повернення коштів або заміни товару. Сподіваємося, що питання буде вирішено якнайшвидше!
Все добре