Накопичувач SSD 2TB MSI Spatium M570 HS M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D NAND (S78-440Q560-P83)
Артикул: 456524
Арт. 456524
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 24.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Об'єм накопичувача - 2 ТБ
/ Форм-фактор - M.2 2280
/ Інтерфейс - PCI Express 5.0 x4
/ Тип пам'яті - 3D TLC
/ Швидкість запису - 10000 МБ/сек
/ Швидкість зчитування - 10000 МБ/сек
/ TBW (ресурс записів) - 1400 ТБ
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Накопичувач SSD 2TB MSI Spatium M570 HS M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D NAND (S78-440Q560-P83)
| Призначення | |
|---|---|
| Для ноутбуків: | так |
| Для комп'ютерів: | так |
| Основнi характеристики | |
| Об'єм накопичувача: | 2 ТБ |
| Форм-фактор: | M.2 2280 |
| Інтерфейс: | PCI Express 5.0 x4 |
| Тип пам'яті: | 3D TLC |
| Швидкість запису: | 10000 МБ/сек |
| Швидкість зчитування: | 10000 МБ/сек |
| Споживання енергії: | 11 Вт |
| Час напрацювання на відмову: | 1.6 млн годин |
| Особливості | |
| Підтримка NVMe: | є |
| Ударостійкість: | є |
| Додатково | |
| Контролер: | Phison E26 |
| IOPS (читання/запис): | 1 400 000/1 500 000 |
| TBW (ресурс записів): | 1400 ТБ |
| Додаткові дані: | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Енергоспоживання: | максимум: 11.0 Вт |
| Серія | |
| Серія: | MSI Spatium M570 HS |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 80 х 22 х 3.5 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Накопичувач SSD 2TB MSI Spatium M570 HS M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D NAND (S78-440Q560-P83)
Компанія MSI рада представити сучасні накопичувачі з приголомшливою швидкістю читання та запису даних. Серія SPATIUM – заряд пришвидшення для вашого комп’ютера!
Даний пристрій створено на базі передової флеш-пам’яті 3D NAND, що у поєднанні з підтримкою режиму PCIe 5.0 забезпечує півторакратний приріст швидкості читання та запису в порівнянні з накопичувачами попереднього покоління.
Накопичувач SPATIUM M570 працює в режимі PCIe Gen5, який дозволяє досягти неймовірно високої швидкості читання та запису даних – до 10 000 та 10 000 МБ/с відповідно!
Даний пристрій створено на базі передової флеш-пам’яті 3D NAND, що у поєднанні з підтримкою режиму PCIe 5.0 забезпечує півторакратний приріст швидкості читання та запису в порівнянні з накопичувачами попереднього покоління.
Накопичувач SPATIUM M570 працює в режимі PCIe Gen5, який дозволяє досягти неймовірно високої швидкості читання та запису даних – до 10 000 та 10 000 МБ/с відповідно!
Відгуки покупців про Накопичувач SSD 2TB MSI Spatium M570 HS M.2 2280 PCIe 5.0 x4 NVMe 3D NAND (S78-440Q560-P83)