Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate IronWolf NAS 5400rpm 256MB (ST4000VN006)
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправимо {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 36 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
| Тип та призначення | |
|---|---|
| Тип: | HDD |
| Призначення: | для мережевих сховищ |
| Основнi характеристики | |
| Місткість накопичувача: | 4 ТБ |
| Форм-фактор: | 3.5" |
| Інтерфейс: | SATA III (SATA/600) |
| Об'єм буфера: | 256 MB |
| Швидкість обертання шпинделя: | 5400 об/хв |
| Максимальний рівень шуму: | 25 дБ |
| Час напрацювання на відмову: | 1 000 000 год |
| Швидкість передачі даних: | 202 Мб/с |
| Потужність | |
| Споживана потужність в режимі запису/читання: | до 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою: | 3.2 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну: | 0.25 Вт |
| Серія | |
| Серія: | IronWolf |
| Додатково | |
| Робоча температура: | від 0°C до 65°C |
| Ударостійкість: | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
| Додаткова інформація: | підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість та надійність системи |
| Фізичні характеристики | |
| Габарити: | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Вага: | 490 г |
| Висота: | 20.2 мм |
Накопичувачі IronWolf створені для мережевих сховищ. Вони забезпечують безперервну роботу і підтримують технологію AgileArray, що гарантує гнучкість і надійність системи. Розрахована на багато користувачів технологія і високий ліміт робочого навантаження забезпечують продуктивність і масштабованість, необхідні для успіху вашого підприємства.
Підтримка NAS і систем з декількома відсіками, вбудовані датчики обертальної вібрації
Диски IronWolf вже визнані кращими в своєму класі. Їх найбільш ємні моделі оснащені датчиками обертальної вібрації, що дозволяють підтримувати продуктивність в системах NAS з декількома відсіками.
Розрахована на багато користувачів технологія відкриває нові можливості
Розрахована на багато користувачів технологія відкриває нові можливості використання мережевих сховищ, підвищуючи ліміт робочого навантаження і дозволяючи кільком користувачам одночасно працювати з сервером мережевого сховища. Якщо ви творчий працівник або господар підприємства малого бізнесу, IronWolf - це те, що вам потрібно.
Дайте волю творчості з IronWolf і мережевим сховищем
У вас творча професія? З ємною надійною системою зберігання даних ви зможете працювати де завгодно і встигати все вчасно. Диски IronWolf для NAS забезпечують цілодобовий віддалений доступ, резервне копіювання і обмін файлами, щоб ви могли легко ділитися ідеями. Більш того, завдяки широким можливостям масштабування накопичувачі IronWolf дозволяють нарощувати ємність систем зберігання даних у міру зростання компанії.
Розширте корпоративне мережеве сховище
Успішні підприємства малого бізнесу потребують ефективної системи зберігання даних. Диски IronWolf оптимізовані для використання в мережевих сховищах і середовищах з кількома RAID-масивами. Вони витримують вібрацію, високі робочі навантаження і трафік.
Відгуки покупців про Накопичувач HDD SATA 4.0TB Seagate IronWolf NAS 5400rpm 256MB (ST4000VN006)
Замови два накопичувачі для NAS.
Прийшло на нову пошту. Попередньо оглянувши. Пакування жахливе!
Жосткі диски запаковані у антистатичну упаковку замотана в поричату упаковосну плівку та обмотана картонкою. HDD це крихкі та містять рухому чутливі елементи конструкції які при не значному струшувані чи ударі при транспортуванні можуть вийти з ладу. До того це може проявитись за 2-3 місяці.
Чому такі речі цей магазин не упаковує надійно!
Я відмовився отримувацей товар.
Доброго дня, Мироне! Дякуємо за ваш відгук і шкода, що у вас склалося негативне враження. Жорсткі диски Seagate IronWolf NAS 4TB дійсно відправляються у заводській антистатичній упаковці, додатково захищені повітряно-бульбашковою плівкою та картоном. Саме таке пакування рекомендоване виробником для транспортування HDD і використовується більшістю продавців. Ми розуміємо ваше занепокоєння щодо крихкості накопичувачів — тому й радимо обов’язково перевіряти товар при отриманні. У разі виявлення пошкоджень або несправностей диск підлягає гарантійній діагностиці відповідно до законодавства. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — ваші зауваження передамо складу для додаткового контролю пакування.