Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61-R3WX (NH.QU6EU.002) White
Артикул: 606036
Арт. 606036
Новинка
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
43 999 ₴
Безкоштовна доставка
8
6
8
43 999 ₴
В наявності
43 999 ₴
В наявності
від 5 500 ₴ / міс
8
«Оплата частинами» від ПриватБанку
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
6
«Покупка частинами» від monobank
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
8
«Сплачуйте частинами» від ПУМБ
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Ціна та наявність актуальні на 02.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - AMD Ryzen 5 8645HS
/ Діагональ екрану - 14.5"
/ Обсяг SSD - 512 ГБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 16 ГБ
/ Модель відеокарти - GeForce RTX2050
/ Операційна система - DOS/Без ОС
/ Ємність акумулятору - 59 Вт-год
/
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПриватБанку.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами» має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток Приват24 або доступ до web-версії Приват24.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати картку monobank.
2. Кредитний ліміт має перевищувати суму покупки.
3. На рахунку кредитної картки має бути достатньо коштів для списання першого платежу.
4. Встановлений додаток monobank.
Перший платіж буде списаний з картки під час оформлення кредиту.
Щоб оформити покупку необхідно:
1. Мати кредитну картку ПУМБ.
2. Кредитний ліміт по сервісу «Сплачуйте частинами» має перевищувати суму покупки.
3. Встановлений додаток ПУМБ Online.
Перший платіж буде списаний з картки через місяць після оформлення кредиту.
Безкоштовна доставка
Відправка {{np_delivery_period.text}}
Гарантія: 12 міс Обмін і повернення: 14 днів
За тарифами перевізника
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61-R3WX (NH.QU6EU.002) White
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | AMD |
| Серія процесора: | AMD Ryzen 5 |
| Модель процесора: | AMD Ryzen 5 8645HS |
| Кількість ядер процесора: | 6 |
| Частота процесора: | 4,3 - 5,0 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14.5" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | IPS |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | матове |
| Частота оновлення екрану: | 120 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 512 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | DDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 16 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | дискретна |
| Виробник відеокарти: | nVidia |
| Модель відеокарти: | GeForce RTX2050 |
| Обсяг пам'яті відеокарти: | 4 ГБ |
| Операційна система | |
| Операційна система: | DOS/Без ОС |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 1 |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | microSD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | 0,92 МП |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Серія | |
| Серія: | Nitro |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 59 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | відсутня |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Колір: | білий |
| Вага: | 1,7 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 329х235х23 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61-R3WX (NH.QU6EU.002) White
Потужність AMD Ryzen AI
Використовуйте функціональність майбутнього вже сьогодні з AMD Ryzen AI - передовою технологією штучного інтелекту для нових неперевершених можливостей. Вона готова до розкриття вашого потенціалу вже зараз.
Реалістичні зображення
Екран із покриттям 100% sRGB простору забезпечує точність передачі кольору та широку колірну гамму, що робить фотографії, відео та цифровий контент більш реалістичним. Він точно відтворює колірні тони, насиченість і деталі, зберігаючи при цьому постійні кольори.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна швидкість
Твердотільні накопичувачі NVMe з інтерфейсом PCIe Gen4 забезпечують швидкість читання та запису до 7 ГБ/с, що в 5 разів швидше, ніж твердотільні накопичувачі SATA. Ідеально підходить для ігор і вимогливих завдань.
Використовуйте функціональність майбутнього вже сьогодні з AMD Ryzen AI - передовою технологією штучного інтелекту для нових неперевершених можливостей. Вона готова до розкриття вашого потенціалу вже зараз.
Реалістичні зображення
Екран із покриттям 100% sRGB простору забезпечує точність передачі кольору та широку колірну гамму, що робить фотографії, відео та цифровий контент більш реалістичним. Він точно відтворює колірні тони, насиченість і деталі, зберігаючи при цьому постійні кольори.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам’ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Максимальна швидкість
Твердотільні накопичувачі NVMe з інтерфейсом PCIe Gen4 забезпечують швидкість читання та запису до 7 ГБ/с, що в 5 разів швидше, ніж твердотільні накопичувачі SATA. Ідеально підходить для ігор і вимогливих завдань.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Acer Nitro V 14 ANV14-61-R3WX (NH.QU6EU.002) White