Ноутбук Acer Swift Go 14 SFG14-75 (NX.JNBEU.003) Blue
Артикул: 585676
Арт. 585676
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від фотографії
Немає в наявності
Немає в наявності
Ціна та наявність актуальні на 19.05.26.Оновлюємо кожні 30 хв.
Модель процесора - Intel Core Ultra 7 258V
/ Діагональ екрану - 14"
/ Обсяг SSD - 1 ТБ SSD
/ Об'єм оперативної пам'яті - 32 ГБ
/ Модель відеокарти - Arc Graphics
/ Операційна система - Windows 11 Home
/ Ємність акумулятору - 65 Вт-год
/
Оплата: готівкою, карткою онлайн, безготівковий розрахунок
Характеристики Ноутбук Acer Swift Go 14 SFG14-75 (NX.JNBEU.003) Blue
| Процесор | |
|---|---|
| Виробник процесора: | Intel |
| Серія процесора: | Intel Core Ultra 7 |
| Модель процесора: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Кількість ядер процесора: | 8 |
| Частота процесора: | 2,2 - 4,8 ГГц |
| Екран | |
| Діагональ екрану: | 14" |
| Роздільна здатність екрану: | 1920x1200 |
| Тип екрану: | OLED |
| Сенсорний екран: | відсутній |
| Покриття екрану: | глянцеве |
| Частота оновлення екрану: | 60 Гц |
| Накопичувач | |
| Обсяг SSD: | 1 ТБ SSD |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті: | LPDDR5 |
| Об'єм оперативної пам'яті: | 32 ГБ |
| Відеокарта | |
| Тип відеокарти: | інтегрована |
| Виробник відеокарти: | Intel |
| Модель відеокарти: | Arc Graphics |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Windows 11 Home |
| Дисковод | |
| Оптичний привод: | без дисководу |
| Роз'єми | |
| USB 2.0: | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1): | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2): | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2: | відсутній |
| USB4: | 2 |
| Thunderbolt 4: | відсутній |
| Thunderbolt 5: | відсутній |
| HDMI: | є |
| Display Port: | відсутній |
| VGA (D-Sub): | відсутній |
| Кардридер: | microSD |
| LAN (RJ-45): | відсутній |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера: | FullHD 1080p |
| Бездротовий зв'язок | |
| Wi-Fi : | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.4 |
| Серія | |
| Серія: | Swift |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору: | 65 Вт-год |
| Додатково | |
| Наявність підсвічування клавіатури: | з підсвічуванням |
| Ідентифікація відбитка пальця: | ідентифікація відбитка пальця |
| Фізичні характеристики | |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Колір: | синій |
| Вага: | 1,24 кг |
| Габарити (ШхГхВ): | 312х227х16 мм |
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Опис про Ноутбук Acer Swift Go 14 SFG14-75 (NX.JNBEU.003) Blue
Acer Swift Go 14 SFG14-75 — ноутбук преміум-класу 2025 року з тонким синім корпусом. На борту — 12-ядерний Intel Core Ultra 7 258V (Lunar Lake, до 4.8 ГГц, 12 МБ кешу) з новітньою архітектурою та підтримкою ШІ. Вбудована графіка Intel Arc 140V справляється з повсякденними завданнями, легким монтажем відео та програмуванням.
32 ГБ LPDDR5X (припаяно) + 1 ТБ PCIe Gen4 NVMe SSD — потужна конфігурація для багатозадачності, роботи з великими файлами та творчими проєктами. Екран — 14" OLED WUXGA 1920х1200 з яскравими кольорами та глибоким чорним — ідеально для фото/відеообробки та перегляду контенту. Корпус тонкий (15.95 мм) і легкий (1.24 кг), FHD-камера, Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4.
Ноутбук постачається з Windows 11 Home.
32 ГБ LPDDR5X (припаяно) + 1 ТБ PCIe Gen4 NVMe SSD — потужна конфігурація для багатозадачності, роботи з великими файлами та творчими проєктами. Екран — 14" OLED WUXGA 1920х1200 з яскравими кольорами та глибоким чорним — ідеально для фото/відеообробки та перегляду контенту. Корпус тонкий (15.95 мм) і легкий (1.24 кг), FHD-камера, Wi-Fi 7 + Bluetooth 5.4.
Ноутбук постачається з Windows 11 Home.
Відео
Відгуки покупців про Ноутбук Acer Swift Go 14 SFG14-75 (NX.JNBEU.003) Blue
Хіти продажівДивитися все